10 AY

Cilobaba

Yeni üye
Selamun aleykum arkadaşlar bundan 4 5 ay önce yakalattığım 2 kök için 10 ay hapis cezasına çarptırıldım 1.asliye ceza mahkemesinde bügün duruşma gerçekleşti daha önce hiç bi sabıkam yok 10 ay hapis cezası aldın dedi hakim cumhuriyet baş savcısı öyle karar vermiş eve kağıt gelicek dedi bu şimdi para cezasına veya denetimli serbestliğe imzaya filan döner mi yoksa 10 ay cezaevinde yatmam mı lazım bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim

GlockGen5

Müptezel
İçeridekileri dışarı salıyorlar adamın 1 yılı kalmis dışarda geçiriyor hergün imza,ben senin yerinde olsam yurtdışı yasağı koymadan hemen abd ye tüğerim meksika sınırından,irtica ederek

JAPANESE

Üye
Avukat seni daha iyi bilgilendirir avukat tut kardeşim. Alırsın hakkını yani verdiğin paraya değiyor.

GardropFUAT

Yeni üye
Turkiyeye geldigimden neri grow yapmiyorum. Yapmam aga stresine degmez. Icmem de ne zaman cikarsam yurtdisina o zaman takilirim yalandan suclu yaftasi yemeye gerek yok malum, ulkede gasp yap ayni gozle bakiyolar.

Cilobaba

Yeni üye
Turkiyeye geldigimden neri grow yapmiyorum. Yapmam aga stresine degmez. Icmem de ne zaman cikarsam yurtdisina o zaman takilirim yalandan suclu yaftasi yemeye gerek yok malum, ulkede gasp yap ayni gozle bakiyolar.
En iyisi yapıyon aldığın keyif girdiğin riske değmiyor malesef çok geride kaldık ülkece

Pitbull

Yeni üye
Selamun aleykum arkadaşlar bundan 4 5 ay önce yakalattığım 2 kök için 10 ay hapis cezasına çarptırıldım 1.asliye ceza mahkemesinde bügün duruşma gerçekleşti daha önce hiç bi sabıkam yok 10 ay hapis cezası aldın dedi hakim cumhuriyet baş savcısı öyle karar vermiş eve kağıt gelicek dedi bu şimdi para cezasına veya denetimli serbestliğe imzaya filan döner mi yoksa 10 ay cezaevinde yatmam mı lazım bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim
Denetim kanka ama denetim başlamadan 1 ay önce takılmayı bırakmalısın kan ve idrar alacaklar tahliller pis çıkarsa denetimin yanar denetimin tamamını kapalı cezaevinde geçirirsin açık hakkında yok bu arada

varmibisey

Kıdemli Üye
2 kök le nasil 10 ay hapis veriyor kanka ticaret mi vardı işin içinde veya hassas çıtçıtlı poşet mi buldular baskında?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** ***** ******* **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ********* hahahaha******** ********* * ** **** ** hahahaha ******* *** ********** hahahahahahahaha********** ****** ****** ***** *****
  • C clackster:
    ******* hahahaha ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ********** **** hahahaha ** *** ** ** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** *** ***** **** ********** ********* *** ***** ***** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** * hahahaha* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ******* ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** *** ******* hahahaha*** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** ** ** ********* ** ********** *** hahahaha**** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
    C clackster: ***** ****** ******