1. hafta durumlar nasıl

Bad Girl

Yeni üye
Saksısı küçük geldiği için değiştirdim 1 hafta oldu strese girmesi normal ama çok uzun sürdü bakabilir misiniz lütfen

Güncelleme

Dünden bugüne daha da kötüye gidiyor ne yapmalıyım
.

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Saksısı küçük geldiği için değiştirdim 1 hafta oldu strese girmesi normal ama çok uzun sürdü bakabilir misiniz lütfen

Dostum bilgilerini yazmamışssın
Genetik ne?
sıcaklık?
ışık?
nem?

Dostum auto ise saksı değişimi büyük sıkıntı yaratır. 1 hafta stress yaşaması normal.Toparlanır. Çok sık sulama toprak kurudukça suyunu ver. Gübre fazla kaçırmışssın Yanmalar var. Gübrelerini azalt yarı miktar kullan. Işığını çok yakın tutma.

Bitki,nde gördüğüm sorunların çözümünü yazdım.

Bad Girl

Yeni üye
Genetik ne?
sıcaklık?
ışık?
nem?

Dostum auto ise saksı değişimi büyük sıkıntı yaratır. 1 hafta stress yaşaması normal.Toparlanır. Çok sık sulama toprak kurudukça suyunu ver. Gübre fazla kaçırmışssın Yanmalar var. Gübrelerini azalt yarı miktar kullan. Işığını çok yakın tutma.

Pardon 35 günlük ak47 sıcaklık 27 29 arası nem 50 60 arası devam ediyor ışık yaklaşık 70cm bitkiye Led kullanıyorum.

Ayrıca cevabın için çok teşekkür ederim

Shepard

Müptezel
35 gün için aşağı yukarı olması gerektiği gibi ben göze çarpan bir problem görmedim

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Dostum saksinin altindaki suyu bosalt unutma sulamani da kurudukça yap sanki çok sulamişsin bitkiyi. Bi de gubreyi yari yariya ver. Ayni seyleri soyledim farkindayim ama yine yardimci olmak istedim

Bad Girl

Yeni üye
Dostum saksinin altindaki suyu bosalt unutma sulamani da kurudukça yap sanki çok sulamişsin bitkiyi. Bi de gubreyi yari yariya ver. Ayni seyleri soyledim farkindayim ama yine yardimci olmak istedim
Bugün daha kötü ne yapmalıyım https://ibb.co/j8M5yQF

Bad Girl

Yeni üye
Genetik ne?
sıcaklık?
ışık?
nem?

Bugun daha kötü ne yapmalıyım

higthead

Jolly Green
Dostum yaprakların salması ya susuzluktan yada aşırı sulamandan kaynajklı. Sulaman nasıl? kaç günde bir yapıyorsun? Yoprak kurumadan su verme dedim.

2 seçenekten 1 si ya aşırı sulama yada susuzluk.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bunun üç sebebi var bunuda sen bilicen 1 arkadaşında dediyi gibi sulama aşırı yada az 2 ısı ışık stresi kabin ısını ve ışık mesafeni kontrol et ,3 gübre fazla gübre bu üçünü kontrol et ilk mesajımda dedim gibi bana aşırı sulama geldi yaprakların damarları çok kalınlaşmış büyümüş bitki salmış kendini bu benim resmlerden gördüm ve şunuda belirteyim sorunlar başladımı önüne geçmek çok zor oluyo işi baştan sıkı tutmak gerek o yapraklar bi saldımı kendini çıldırtır adamı delirirsin nerde neyi yanlış yaptım ama nafile şansın varsa kaldırır kendini ama çogunlukla kaldırmaz deli eder insanı

Bad Girl

Yeni üye
Valla çok moral verdin kanka sağol
Biraz kendine geldi dikkat eldicem yardımların için teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
    hahahaha ** ****** ******* ******** ****** *****
  • M merto1835:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** hahahaha* ******* **** ********** *** ** *** hahahaha**** ******* ******** ********** ****** ******** *** **** ** hahahaha* hahahaha**** **
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
    hahahaha* **
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ***** ***** hahahaha****
  • M merto1835:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • V Vera:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha* ***** ****** **********
  • V Vera:
    hahahaha** ** ** **** ***** ****** ******* **** hahahaha ******** ***** ******** *** ****
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ****** ****** ***** ******** *******