1+1 evde indoor koku problemi

lj34

Yeni üye
Merhaba herkese. 1+1 evde küçük bir indoor sistem kurmaya karar verdim. 80x80x180 veya 120x120x180 kabin düşünüyorum. Ancak tek sorun koku olacak gibi. Forumda bununla ilgili bir çok yazı okudum. Karbon filtreyle koku probleminin çözüleceği yazıyor ama ben pek emin olamadım. Odada elbise dolabı vs bulunacağı için koku elbiselerime siner diye düşünüyorum. Ayrıca karbon Filtreden çıkan boruyla kokuyu pencereden dışarı mı vermemiz gerekir? Tam olarak izah edecek biri var mı.? 1 ay sonra taşınacağım. Yoksa 2+1 ev mi bakmalıyım. 2+1 evlerde çok maliyetli ama artık kıyıda köşede biryerler bakacağım en kötü ihtimalle. Yada gardolabı da salona koyacağım. Yardımlarınız için teşekkürler

Turkish man

Doktor
Merhaba herkese. 1+1 evde küçük bir indoor sistem kurmaya karar verdim. 80x80x180 veya 120x120x180 kabin düşünüyorum. Ancak tek sorun koku olacak gibi. Forumda bununla ilgili bir çok yazı okudum. Karbon filtreyle koku probleminin çözüleceği yazıyor ama ben pek emin olamadım. Odada elbise dolabı vs bulunacağı için koku elbiselerime siner diye düşünüyorum. Ayrıca karbon Filtreden çıkan boruyla kokuyu pencereden dışarı mı vermemiz gerekir? Tam olarak izah edecek biri var mı.? 1 ay sonra taşınacağım. Yoksa 2+1 ev mi bakmalıyım. 2+1 evlerde çok maliyetli ama artık kıyıda köşede biryerler bakacağım en kötü ihtimalle. Yada gardolabı da salona koyacağım. Yardımlarınız için teşekkürler
Dublex tut bro. Karbon filitre kokuyu çözer kokuyu da dışarı vereceksin. Dublex olursa terası kapısından salarsın kokuyu

ayteach

Müptezel
Koku büyük sorun sürekli grow yaptigin odada oturduğunda kokunun pek farkina varamazsin karbon filtre sart. İki bitki bile oyle dehset kokuyorki inanamazsin. Karbon filtre bile yetersiz kaliyor bazen. Uzerine sinme olayı da gercekten baya parfüm gibi siniyor insanın saçlarına ve kiyafetlerine

lj34

Yeni üye
Dublex tut bro. Karbon filitre kokuyu çözer kokuyu da dışarı vereceksin. Dublex olursa terası kapısından salarsın kokuyu
Çok güzel diyorsunda dublex ev tutacak para nerde :) kısıtlı imkanları değerlendirmeye çalışıyoruz zaten :) en fazla 2+1 olur ama o da çok zor gibi görünüyor şuan. Bu işi 1+1 de çözmem gerekli sanırım.
Koku büyük sorun sürekli grow yaptigin odada oturduğunda kokunun pek farkina varamazsin karbon filtre sart. İki bitki bile oyle dehset kokuyorki inanamazsin. Karbon filtre bile yetersiz kaliyor bazen. Uzerine sinme olayı da gercekten baya parfüm gibi siniyor insanın saçlarına ve kiyafetlerine
Bende ondan korkuyorum. Grow yapılan odada sadece uyumak için girerim belki hatta tamamen salonda yatarım 3 ay. ama içeride mecbur gardolap olacak. Karbon filtrem güçlü olsa dahi elbiselere de siner mi koku ?Birde, kokuyu karbon filtreden çıkan boruyla pencereye delik açarak çıkartıyoruz değil mi ? En sağlıklı yöntem sanırım bu.

koala

tembel hayvan
kanka karbon filtre ve ekstra bir cihaz onereririm 150tl kokusuyla koku yapan bi alet hic sikinti olmaz

karbon filtre alırsan sorun yaşamazsın. ama odada hafif koku olabiliyor. ben gardropta yapıyorum etfaından oradan buradan hava alıyor ona rağmen sorunsuz ilerliyor. üzerine sinme gibi bir durum olcağını sanmıyorum.

koala

tembel hayvan
ikisini yaptığın taktirde en paranoyak insani bile sakinleştiricek reçete koku bakimindan. ben karbon filtre kullanmıyorum tek bitki var sen can lite alarak zaten büyük ölçüde belki de 0a indirecek sekilde koku sorununu halledersin zaten

El_Takashi

Kıdemli Üye
Kardeşim kocaman bi can lite karbon filtre alıyosun rahatına bakıyosun çadırın içine koy aşağıya

Grow Muhabbetleri
Help Users
    clackster clackster: ******** *******