0 dan lemon haze yetiştirme

NTG HAZE

Yeni üye
Selamlar buralarda yeniyim yetiştirme ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum 3 tane lemon haze tohumu gelecek elime bir kaç gün sonra. Önerileriniz nelerdir? nasıl yetiştirebilirim? gerekli aletler nelerdir?

Disjointed

Kıdemli Üye
Kanka bende slh photo yetiştiriyorum 10 numara genetiktir hem kafa hem verim olarak out yapicaksan Nisan 15 20 gibi başla hiç soğuğa maruz kalmasin on numara olur

NTG HAZE

Yeni üye
Sıcak iklime sahip bir ilde yaşıyorum şu an 19 derece civarında hava. Ortalama kaç derecenin altına düşmemesi gerekir?

hazeBABA

Üye
Sıcak iklime sahip bir ilde yaşıyorum şu an 19 derece civarında hava. Ortalama kaç derecenin altına düşmemesi gerekir?
nisanda 10 unda başla çünkü hava ilk başta 25 derece olması lazım ve knk nem de olması lazım önerim ilk başta evde biraz büyüt 18 6 ışık ver torc led al 3 tane 3 ünü şimdiden büyüt sonra bahçeye dik daha sağlıklı olur karton bardakda yapabilirsin nem içinde pet şieyi kesip üstünü kapatırsan fıs fısla su yap bide pet şişenin nem de olur iyi growlar

Disjointed

Kıdemli Üye
Ama odan sıcaksa iyi güneş goruyosa pencere koy önüne gitsin hiç sistemle uğraşma neme çok dikkat et ilk günler sık sulamana gerek yok bardağa fısfıs yapıp ortamı nemli tut yeter

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********