şeker yapraklarından kubar çıkarmak için elek önerisi lazım

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knklar yurtiçinden sipariş verebileceğim bir yer var mı? tül flan baktım ama bulamadım uygun. grow marketlerindede gereksiz pahalı

AwaKe4

Müptezel
aliexpress ten söyleyebilirsin vaktin varsa türkiye içi satışlar gereksiz yüksek fiyat.

Selam kanka ben growshoplarda satılan elek çantalarından kullanıyorum. Alternatif olarak kadın çorabı, tül perde kullanılabilir.
Veya böyle bir ürün alınabilir.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Selam kanka ben growshoplarda satılan elek çantalarından kullanıyorum. Alternatif olarak kadın çorabı, tül perde kullanılabilir.
Veya böyle bir ürün alınabilir.
Kanka kubarı basmak için ne kullanıyorsun. Eski usül yağlı jelatinden bulunmuyorda

hayatgüzel

Yeni üye
Tül perdelerden yapıyorum oluyor kanka içine buz yaprak ne varsa at elek gibi torba halinde salla aynı. Basarken tepsinin üstüne kubarlari koyuyorum üstüne kaynamış su döküyorum biraz sonra ocakta isitiyorum duman çıkana kadar onu alıp yoguruyorum bu sekil bı kaç kez ateşin altına biraz atıp atıp yoguruyorum böyle macun yumuşak kubar elde ediyorum. Diğer turlu de kubari aynı şekil kilitli poşetler var ya onların içine dolduruyorum elimle sıkıp yoguruyorum, eziyorum su katmadan

higthead

Jolly Green
Arkadaş ben uğraşmam dersen alttaki ürünü al. 4 parcadan 2 parcasını kullanıcaz. 160 mıkronun ustune 220 mıkron torbayı gecırıyorsun. Önceden şeker yapraklarımızı 20-25 dk buzluğa koyduktan sonra çıkarıyoruz ve 160mıkron bag ın ıcıne seker yapraklarını atıyorsun ve bag ın ıcıne 1 fıncan at ıcıne ve masanın ustunde salla ve kredı kartı ıle masadakı tozları topla bırlestır olay bu. 160 mıkron bag ten elenıp 220 bag cantadanda temiz trıkomlar dökülcek.

Ü

Üye silindi 899

Guest
Arkadaş ben uğraşmam dersen alttaki ürünü al. 4 parcadan 2 parcasını kullanıcaz. 160 mıkronun ustune 220 mıkron torbayı gecırıyorsun. Önceden şeker yapraklarımızı 20-25 dk buzluğa koyduktan sonra çıkarıyoruz ve 160mıkron bag ın ıcıne seker yapraklarını atıyorsun ve bag ın ıcıne 1 fıncan at ıcıne ve masanın ustunde salla ve kredı kartı ıle masadakı tozları topla bırlestır olay bu. 160 mıkron bag ten elenıp 220 bag cantadanda temiz trıkomlar dökülcek.

bagin icine 1 fincan at kısmı nedir dostum ? buzmu atiyoruz ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****