Şuana kadar izlediğiniz en etkileyici 3 film?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 26240
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 26240

Guest
selamlar arkadaşlar film konusunda tekrara düşmeye başladım:) önerilerinize ihtiyacım var.
Tür fark etmez, türünün hakkını versin yeter :D

Kanka

Administrator
Yönetici
arınma gecesi , john wick , zengin ol yada uğruna öl (50 cent ın hayatı ve altyazılı ızlemenı onerırım herşey replerde gecıyor oda dublajda yok )

koala

tembel hayvan
kara komedi gelsin benden. after hours (1985), a se rious man (2009), horace and pete bu mini dizi louis ck'nin bas yapıtı. simdilik aklima gelenler bunlar

Ü

Üye silindi 26240

Guest
@koala @Kanka eyvallah kanka hemen bakıcam bebeklere :) a se riousman ve arınma gecesini izlemiştim üstüne konuşulmayacak kadar güzel fimler.

selamlar arkadaşlar film konusunda tekrara düşmeye başladım:) önerilerinize ihtiyacım var.
Tür fark etmez, türünün hakkını versin yeter :D
Kanka dalganı al yanına biraz da atıştırmalık. Güzelce yap sigaranı ondan sonra aç zindan adasını keyfine bak eğer izlediysen onu başka bişeyler öneriyim
Prestij, Fight club, fury, başlangıç, yıldızlararası, hepsi iyi filmlerdir.

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Kanka dalganı al yanına biraz da atıştırmalık. Güzelce yap sigaranı ondan sonra aç zindan adasını keyfine bak eğer izlediysen onu başka bişeyler öneriyim
Prestij, Fight club, fury, başlangıç, yıldızlararası, hepsi iyi filmlerdir.
hepsini izledim kanka :) tesekkurler yinede

S3yl3rd

Yeni üye
Dizi önerisi istesen buraya yağdırırdım 40 tan fazla yabancı izledim. film olarak süper ot :), scarface, godfather, lotr, hobbit, john wick, deadpool, avatar, umudunu kaybetme, joker, venom, marslı, inception, catch me if you can, fury, the revenent, warcraft, yeşil yol, birdbox, lucy, togo, snowpiercer, im legend, the wolf of wall street, fight club, can dostum(yeni olan), forrest gump, v for vendetta, 3 idiots. aklıma geldikce yazarım bunları kesin izle

Ü

Üye silindi 26240

Guest
dizilere giremem bu ara kanka ya kisa dizi veya film varsa :)

hi_axi

Yeni üye
kanka direkt öneri yapacak olursam midsommar, la haine, old boy önerebilirim ama bi kaç da link bırakayım ordan da güzel şeyler çıkar kankam

Ü

Üye silindi 26240

Guest
birbirinden harika filmler. zevkler süper kankalar teşekkürler. yok mu arttiran :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********