İste hasat!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xxooxx

Guest
Cvp: İste hasat!!

Selam dostum bi kaç tavsiyede bulunursan çok güzel olur 

Kabin boyutu ve sistemindeki parçaları söylermisin hangi marka gübre kullandın Işığın kaç w kaç bitki bitkilerin genetik leri ne vs. 

Koku sorunu oldumu karbon filtre kokuyu çözüyormu komşular ayıkır mı o açıdan soruyorum 

Bitkiye uyguladığın eğitimleri varmı neler 
Hasadı arttırmak için ekstra birşey yaptın mı  kaç gr hasat bekliyorsun 

Ve son olarak ne tavsiyelerde bulunursun bujua bunu yap şuna dikkat et şu hatayı sakın yapma gibisinden. Çok teşekkür ederim şimdiden cevapların için

akmanz1

Yeni üye
Selamin aleykum
Ya ben birsey soracagim benim duzenegim yok 
Alet takim taklavat yok
Lakin ben dayanamadim tohumlari su dolu bardakta patlatip pamuga ektim ocak ayinda evin icinde sizce buyurmu

Xxooxx' Alıntı:

Kabin boyutu ve sistemindeki parçaları söylermisin hangi marka gübre kullandın Işığın kaç w kaç bitki bitkilerin genetik leri ne vs. 

Koku sorunu oldumu karbon filtre kokuyu çözüyormu komşular ayıkır mı o açıdan soruyorum 

Ve son olarak ne tavsiyelerde bulunursun bujua bunu yap şuna dikkat et şu hatayı sakın yapma gibisinden. Çok teşekkür ederim şimdiden cevapların için
Kankam forum sayfamdan bunlarin hepsini tek tek cevapladim ama senin icin bidaha yazayim madem ugrasma die

1.Maple leaf genetigi sponsordan aldim tohumlari, 1800 watt led kullandim ledlerin markalari bestwa. Gubreleri resimli anlatim verecem asagida.

2.Benim disariya attigim koku bacadan cikiyor yani ben o konuda sansliyim karbon filtre kullanmiorum. Ama koku isi karbon filtreyle coZulur hatta evde bile karbon filtre kendin yapabilirsin youtube dan yaz gorursun.

3. Her bitkiye basladigimda agir stres uygularim. Kenevir yaradilisinda hasadi fazlalastirmasi tamamen stres odakli. Oyleki bazen 5 gunde 1 parami versene lan serefsiz dercesine en alt daldan tutup hunharca salliorum. Scroq yapiorm, topping yapiorum. Super crop yapiorm. Saksilarimi buyuk tutuyorum ki ne kadar kok o kadar disariya dalli hasatli cicek olduguna inaniyorum. Bez saksi kullaniorm hava alain die kokler. Hasat en 500 gr bekliorm.

4. Yapmaman gereken sadece sabirli olmamak. Photo bitkilerde 4 bucuk ayi gecirmeyi goze alacaksin. Yapmaman gereken fazla hasat versin die gubreyi abartmamak, suyu cok dokeyim yada 2 gunde 1 su vereyim yapma sakin. İsik garanti 50 cm de dursun mesafesi en ust yaprakta. Baska bisi yok kanka cicek aslan gibi buyur. 
Yardimim dokunduysa alirim +1 rep puanini kankaaaa:) 

https://i.imgur.com/5lmHLij.jpg

https://i.imgur.com/aa2aBvq.jpg

https://i.imgur.com/5w1f1Z5.jpg

akmanz1' Alıntı:
Selamin aleykum
Alet takim taklavat yok
Lakin ben dayanamadim tohumlari su dolu bardakta patlatip pamuga ektim ocak ayinda evin icinde sizce buyurmu

Aleykum selam dostum
İmkansiz hic bisi olmaz

Aemili31

Müptezel

Nobodyisperfect' Alıntı:
Xxooxx' Alıntı:

Kankam forum sayfamdan bunlarin hepsini tek tek cevapladim ama senin icin bidaha yazayim madem ugrasma die

1.Maple leaf genetigi sponsordan aldim tohumlari, 1800 watt led kullandim ledlerin markalari bestwa. Gubreleri resimli anlatim verecem asagida.

2.Benim disariya attigim koku bacadan cikiyor yani ben o konuda sansliyim karbon filtre kullanmiorum. Ama koku isi karbon filtreyle coZulur hatta evde bile karbon filtre kendin yapabilirsin youtube dan yaz gorursun.

3. Her bitkiye basladigimda agir stres uygularim. Kenevir yaradilisinda hasadi fazlalastirmasi tamamen stres odakli. Oyleki bazen 5 gunde 1 parami versene la serefsiz dercesine en alt daldan tutup hunharca salliorum. Scroq yapiorm, topping yapiorum. Super crop yapiorm. Saksilarimi buyuk tutuyorum ki ne kadar kok o kadar disariya dalli hasatli cicek olduguna inaniyorum. Bez saksi kullaniorm hava alain die kokler. Hasat en 500 gr bekliorm.

4. Yapmaman gereken sadece sabirli olmamak. Photo bitkilerde 4 bucuk ayi gecirmeyi goze alacaksin. Yapmaman gereken fazla hasat versin die gubreyi abartmamak, suyu cok dokeyim yada 2 gunde 1 su vereyim yapma sakin. İbro garanti 50 cm de dursun mesafesi en ust yaprakta. Baska bisi yok kanka cicek aslan gibi buyur. 

akmanz1' Alıntı:
Selamin aleykum
Alet takim taklavat yok

Aleykum selam dostum
İmkansiz hic bisi olmaz

Kanka bende iki kök için bestwanın 1000w ledini düşünüyorum 600w hps ile eşdeğermiş yazdıkları değerler uyuyor mu bir birine memnun musın

Aemili31' Alıntı:
Nobodyisperfect' Alıntı:

3. Her bitkiye basladigimda agir stres uygularim. Kenevir yaradilisinda hasadi fazlalastirmasi tamamen stres odakli. Oyleki bazen 5 gunde 1 parami versene la serefsiz dercesine en alt daldan tutup hunharca salliorum. Scroq yapiorm, topping yapiorum. Super crop yapiorm. Saksilarimi buyuk tutuyorum ki ne kadar kok o kadar disariya dalli hasatli cicek olduguna inaniyorum. Bez saksi kullaniorm hava alain die kokler. Hasat en 500 gr bekliorm.

4. Yapmaman gereken sadece sabirli olmamak. Photo bitkilerde 4 bucuk ayi gecirmeyi goze alacaksin. Yapmaman gereken fazla hasat versin die gubreyi abartmamak, suyu cok dokeyim yada 2 gunde 1 su vereyim yapma sakin. İbro garanti 50 cm de dursun mesafesi en ust yaprakta. Baska bisi yok kanka cicek aslan gibi buyur. 

Aleykum selam dostum
İmkansiz hic bisi olmaz

Kanka bende iki kök için bestwanın 1000w ledini düşünüyorum 600w hps ile eşdeğermiş yazdıkları değerler uyuyor mu bir birine memnun musın

Ben memnunum kanka bestwa 1000 watt iki cicege hayli hayli yeter. Ama bu tur markalarin isik degerleri parlari lumenleri fazla olmasi onemli degil fazla isik yaninda karbondioksit sorumlulugu getiriyor. Co2 sen iceride asmassan isik fazla olsada buyume emilimi anca karbondioksit tokluguyla gerceklesiyor. Bunuda bi arastir derim.

gandalf6767

Yeni üye

kanka selam benim evde de baca var ama 10 katlı bina. filtre koymadan direk oradan versem komşulara koku gider mi? bina 5 6 senelik doğalgazla ısınıyor niye baca var bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
  • M Mpt77:
  • T Tropikal.MR:
  • A active661:
    ********* ****** *** ******* hahahaha*******
  • A active661:
    ****** ** ****** hahahaha*
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha ****** ******* ****** ** ** ** **** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
    ***** ***** hahahaha*
  • M Mpt77:
    ** ***** ***** ** **** ***** hahahahahahahaha *****
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ***** **** * ****** * **** ***** * ******* ******* ** ******** ****** ********* **** ** *** ***** hahahaha****** ****** ******* ****** ** ** ** **** ******** ******
  • ThomasShelby ThomasShelby:
    ***** ********* ***** ******** * ** ***** ******** ***** ****** ******* ***** ***** *** ** ****** ** ********* * * ** ******* ********* ***** ***** ** ******* ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** ***** **** ****** ***** ******* ********** ********* ***** ******** * ** ***** ******** ***** ****** ******* ***** ***** *** ** ****** ** ********* * * ** ******* ********* ***** ***** ** ******* ** ******
  • T Tropikal.MR:
    ****** **** hahahaha***** *****
  • lavrens Chat bot:
  • lavrens Chat bot:
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** **** ****** **** ***** ****** hahahaha **** hahahaha***** *****
  • lavrens Chat bot:
    ******* ******* ***** **** * ****** * **** ***** * ******* ******* ** ******** ****** ********* **** ** *** ***** ****** ***** ******** **** ********** ******** ** ***** ** hahahaha* ****
  • lavrens Chat bot:
  • T Tropikal.MR:
    ***** **** **** ****** *** ******** ****** ******* **** ******* ******* ***** ****** ******* hahahaha
    T Tropikal.MR: ***** **** **** ****** *** ******** ****** ******* **** ******* ******* ***** ****** *******...