İsik icin destek

Piranaa

Kıdemli Üye
15 gün sonra 60 civarı git
Tamam kankam çok sağol lst yaptım bu akşam fotorafini atacağım sana kontrol için 3 gün oldu gerçi lst yapalı birde kankam 467m3 karbon filtre çıkış alacağım blauberg var alman malı urbangardende 5300 TL bide turbine var growkentte 5700 e geliyor sence hangisini almalıyım

Son düzenleme:

John Snow

Müptezel
Tamam kankam çok sağol lst yaptım bu akşam fotorafini atacağım sana kontrol için 3 gün oldu gerçi lst yapalı birde kankam 467m3 karbon filtre çıkış alacağım blauberg var alman malı urbangardende 5300 TL bide turbine var growkentte 5700 e geliyor sence hangisini almalıyım
Bana resim atarmisin

John Snow

Müptezel
Neyin kanka karbon filtrelerinmi
Hayır sen bana fan ile ilgili sormuştun öyle hatırlıyorum Ama yine de ben sana şunu söyleyeyim servisi olan bir yerden almayı tercih etmelisin tamam biliyorum maddi durumun sıkıntılı sarı sayfadan da bakabilirsin ikinci el olarak kesinlikle bunları kredi kartından ya da EFT ile almamalısın

Piranaa

Kıdemli Üye
Hayır sen bana fan ile ilgili sormuştun öyle hatırlıyorum Ama yine de ben sana şunu söyleyeyim servisi olan bir yerden almayı tercih etmelisin tamam biliyorum maddi durumun sıkıntılı sarı sayfadan da bakabilirsin ikinci el olarak kesinlikle bunları kredi kartından ya da EFT ile almamalısın
Sarı sayfa ne oluyor kanka @34Sativa34 td silent 665m3 karbon filtre bide td silent sesiz fan buldum uyguna 2 el kanka param güvende ile satın alacağım sorun olmaz dimi 120 60 180 kabınim

Son düzenleme:

John Snow

Müptezel
Sarı sayfa ne oluyor kanka @34Sativa34 td silent 665m3 karbon filtre bide td silent sesiz fan buldum uyguna 2 el kanka param güvende ile satın alacağım sorun olmaz dimi 120 60 180 kabınim
Şimdi karbon filtrenin ikinci eli sıkıntılı neden sıkıntılı adam olana kadar kullandı bilemezsin onlar doluyor belli bir zaman sonra ve kullanılmıyor Sana dolmuş kullanılmış bir şey de verebilir onun haricinde sarı sayfadan temin edebilirsin sıkıntı olmaz özellikle param güvende ile daha da temiz bir iş olur

Piranaa

Kıdemli Üye
Şimdi karbon filtrenin ikinci eli sıkıntılı neden sıkıntılı adam olana kadar kullandı bilemezsin onlar doluyor belli bir zaman sonra ve kullanılmıyor Sana dolmuş kullanılmış bir şey de verebilir onun haricinde sarı sayfadan temin edebilirsin sıkıntı olmaz özellikle param güvende ile daha da temiz bir iş olur
Tamam kankam sagol

Piranaa

Kıdemli Üye
Kanka ben nem kontrol cihazı aldım 50 ile 70 arası sabite bastım ama anladinki bosuna almışım nem kontrol cihazını

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • marcoo marcoo:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +2
  • LedZeppelin LedZeppelin:
    ******* ***** ***** **
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • marcoo marcoo:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** hahahaha**
  • marcoo marcoo:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** *** ******** hahahaha* ********** ********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • P PokeWe:
    ***** ****** hahahaha**** ******** ***** ******** ******* ********** hahahaha** ***
  • A atılgan:
    ******** *** ***** hahahaha* ******* ********** ***** *** *****
  • blackmambaa blackmambaa:
    blackmambaa blackmambaa: ** ********