İndoor gizli esrar yetiştirme

herberder

Yeni üye
selamın aleyküm kankalar annem ve babamla yaşıyorum odama çok girmiyorlar ama yinede korkmuyo değilim,mümkünse yatağımın kenarında çok da uzun boylu olmayacak çok dikkat çekmeyecek az hasat alsamda yetiştirmesi kolay bir bitki yetiştirmek istiyorum full ekipmanları (ışıklandırma saksı gibi basit şeyler hariç) söylersenirlardz mükemmel olur nasıl yetiştireceğim vs. vs. bi de aktarlarda falan kuş yemi olarak satılan kenevir tohumu işe yarar mı yaramaz derseniz yurt dışından alacağım kankalar şimdiden teşekkür ediyorum dumanınız bol olsun

tohumsuz38

Yeni üye
kocaman havalandırma borusu falan takamayacaksan hiç girme o işe kanka. kürek gibi belli oluyor o parlak gri borular.

Zion

Yeni üye
eğer aynı evde yaşıyorsan ve bilmiyorlarsa hiç girme. haberleri olmadan yetiştirmen imkansız.

HowHigh

Yeni üye
Kanka senin iş yaş. İllaki kabin olarak birşeyler kullanacaksın. Işık zaten olmazsa olmazı. Ki havalandırma zaten o şartlarda yapamayacağına göre hiç kalkışma. Köfteci den ayıkla takıl.

mrt88

Yeni üye
Mikro grow olaylarını takip et bilgisayar kasasının içinde yetiştiriyor insanlar. Ama illa ki yakalanacaksın annen en kötü temizlik yaptıgı zaman görecektir

Marangoz

Kıdemli Üye
Hevesin kırılmasın arkadaşım. PC kasasında yetiştirenler de var çöp kovasında da. mrt88 in dediği gibi micro grow sistemleri araştır. Dwarf genetikleri tercih et. 
Ha risk var mı, her zaman var. Grow bitene kadar iyi trip yaparsın.

trinity

Yeni üye
Cvp: İndoor gizli esrar yetiştirme

Kanka adı üstünde anne baba, ben hayatımda onlardan daha iyi bir dedektif görmedim,safa salağa yatarlar ama yemezler senin iş yaş evde huzuru kaçırma:D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********