İndoor copkovasi içinde master kush genetik.

Resimler alttadır.

Battal
 boy çöp kovasınin içinde 1 kız var genetik master kush kova içi sıcaklık sürekli 25derece içine nem makinesinden bir boru yardımı ile yüzde 65de tutucak şekilde ayarladım. Işık olarak 4tane beyaz cfl mevcut 24saat 15 cm uzağında duruyor bitkiye. Kovada iki delik var aşağıdan içerideki havayı dışarı attiyor Kova kapağında da içeri ufleyen fan var .

1. Sorunum çok yavaş büyüyor  31aralikda ektim bitki 3haftalik photo.

2.suyu toprak hep nemli kontrol ediyorum hatta bazen fazla nemli gelio.suyu keseyimmi biraz

3.dun an grow micro bloom başladım gübre olarak.sizce başlamalı mıyım  gübreye.

EN ONEMLİSİ 

BU YAPRAKLAR NEDEN DUSMUS GİBİ? Sağa sola savrulmuş biçimsiz sanki.​

Eğer yaşayabilirse burdan resim guncelleyecegim sürekli.​

Yardımlarınızı bekliyorum.. sevgili mod ve bilgili arkadaslar

https://pasteboard.co/HXEGOOm.png

https://pasteboard.co/HXEHH9p.png

erdemli83

Yeni üye
Cvp: İndoor copkovasi içinde master kush genetik.

3 haftalık bitki gibi durmuyor birşeyler ters gitmiş bitki saksıdaki bardaktami duruyor anlayamadım bardaktaysa biraz büyük saksıya alabilirsin an nin setine başlamanı öneririm üzerinde yazan miktarın yarısıyla başla ustalar daha detaylı bilgi verecektir kolay gelsin

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Kral cop kovasi derinligi ne kadar 1 metre var mi  ve hangisinden aldin bende copte bakmayi dusunuyorum sonucta 1 bitkiye cok iyi olucak ama kac paraya nerden aldin ve derinligi ne kadar bunlari soyle bunlar benim icin onemli

erdemli83' Alıntı:
3 haftalık bitki gibi durmuyor birşeyler ters gitmiş bitki saksıdaki bardaktami duruyor anlayamadım bardaktaysa biraz büyük saksıya alabilirsin an nin setine başlamanı öneririm üzerinde yazan miktarın yarısıyla başla ustalar daha detaylı bilgi verecektir kolay gelsin

Aynen banada oyle geldi ustalardan yorum bekliyorum. Bildigin koca saksi bardagin 10 kati vardir biraz palazlansin buyuk saksiya alayim diyorum ama bu kucuklukde risk olmazmi? 

Su ustalar bi yorumlasada kurtarsam bu kizi acaba koklermi iyi durumda degil yoksa toprakmi az geldi bilemedimki

desert101' Alıntı:
Kral cop kovasi derinligi ne kadar 1 metre var mi  ve hangisinden aldin bende copte bakmayi dusunuyorum sonucta 1 bitkiye cok iyi olucak ama kac paraya nerden aldin ve derinligi ne kadar bunlari soyle bunlar benim icin onemli

1 metre var 20 25 tl idi max. 
Amblajci yada temizlik mazemesi satan toptancilardan alabilirsin cok once almistim kabinim var bu bitki palazlanana kdr idare ettigim kisim biraz buyuyunce buyuk kabine geciorum.

Mübarek

Yeni üye

Bro , belki biraz uçuk bir fikir olucak ama çöp kovası çok kirli duruyor içi falan kokuyor mu ? çünkü çöpün içindeki bakteriler yüzünden gelişmemeiş olabilir yada bakteriler alkol ester gibi ucuc maddeler oluşturuyorsa bitki can çekişiyor olabilir çünki 3 haftalık bir bitki bu halde olması çok garip nerde yetiştirirsen yetiştir can çekişiyor gibi .

erdemli83

Yeni üye

clone.tohumsuz' Alıntı:
erdemli83' Alıntı:

Aynen banada oyle geldi ustalardan yorum bekliyorum. Bildigin koca saksi bardagin 10 kati vardir biraz palazlansin buyuk saksiya alayim diyorum ama bu kucuklukde risk olmazmi? 

Su ustalar bi yorumlasada kurtarsam bu kizi acaba koklermi iyi durumda degil yoksa toprakmi az geldi bilemedimki

desert101' Alıntı:

Amblajci yada temizlik mazemesi satan toptancilardan alabilirsin cok once almistim kabinim var bu bitki palazlanana kdr idare ettigim kisim biraz buyuyunce buyuk kabine geciorum.

Ben bitkinin 4. Yaprağı çıkınca direk 20 lt lik saksıya alıyorum bu güne kadar hep böyle yaptım bir zararını da görmedim düz mantık yürütursek dışarıda bahçede yetişen bitkinin saksısı kaç lt ki sonuçta bahçe sınırsız toprak ve bitki o şekilde büyüyor neden büyük saksıda olmasın

Mübarek' Alıntı:
Bro , belki biraz uçuk bir fikir olucak ama çöp kovası çok kirli duruyor içi falan kokuyor mu ? çünkü çöpün içindeki bakteriler yüzünden gelişmemeiş olabilir yada bakteriler alkol ester gibi ucuc maddeler oluşturuyorsa bitki can çekişiyor olabilir çünki 3 haftalık bir bitki bu halde olması çok garip nerde yetiştirirsen yetiştir can çekişiyor gibi .

Aynen o kir topraktan akan gidenler.bu kova hiç kullanılmadığı için o açıdan rahatım ama yarın büyük saksıya gecicem.muhtemelen kabine tasirim.

erdemli83' Alıntı:
clone.tohumsuz' Alıntı:

Ben bitkinin 4. Yaprağı çıkınca direk 20 lt lik saksıya alıyorum bu güne kadar hep böyle yaptım bir zararını da görmedim düz mantık yürütursek dışarıda bahçede yetişen bitkinin saksısı kaç lt ki sonuçta bahçe sınırsız toprak ve bitki o şekilde büyüyor neden büyük saksıda olmasın

Aslında haklısın ben 19ltye tasiyayim torf bu arada aynı marka medyada daha önce sativa yetişmişti sence neden toprağın üstü yesillenir sanki yeşil gibi geldi bugün baktım acaba çok mu suluyorum yosunlu tuttu yoksa torfmu kötü yada buhar makinesimi çok yakın toprağa.soyle bir kütüphane gibi adama denk gelsemde bı fikir verse.ah ripley ahh  özledik hunluda olur oda candir.

sulamayı abartmışsın + havalandırman yeterli değil gibi, hal böyle olunca da verdiğin su toprakta kalıcı oluyor öyle olunca da kökler sıkıntı yaşıyor. 
kolay gele

Hunlu' Alıntı:
sulamayı abartmışsın + havalandırman yeterli değil gibi, hal böyle olunca da verdiğin su toprakta kalıcı oluyor öyle olunca da kökler sıkıntı yaşıyor. 
kolay gele

Teşekkürler kökleri canlandırmak için ne yapabilirim ortamı değiştirip kabine almaya karar verdim yarin.

havalandırmayı arttır, toprağın kurumasına müsaade et, yani olabildiğince kurumaya yüz tutmuşken sula, zaten bu evrede bitkiler çok su içmiyor moruk anlayacağın boca etmene gerek yok.

Hunlu' Alıntı:
havalandırmayı arttır, toprağın kurumasına müsaade et, yani olabildiğince kurumaya yüz tutmuşken sula, zaten bu evrede bitkiler çok su içmiyor moruk anlayacağın boca etmene gerek yok.

Teşekkürler hunlu kardeş.?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha ********* hahahaha* *****
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ** *** ******* *****