İndica hakkında

CoolWeed

Yeni üye
Kankalar Herkese Merhaba, geçenlerde degenetica'dan Afghan Kush tohumları sipariş ettim ve şu an bir tanesi büyüyor, İndica türü bitkiler Sativalardan daha hızlı gelişip daha hızlı hasat veriyor. Merak ettiğim durum ise ben bu kızları kaçıncı haftada çiçeklenmeye sokmalıyım? İndica hakkında detaylı bilgisi olan kankalar yardımcı olurlarsa sevinirim.

karlibas

Yeni üye
3.haftadan itibaren çiçeklenmeye sokabilirsin, daha hızlı hasat alırsın fakat bitkin daha az büyür dolayısıyla daha az hasat alırsın.
Şöyle bir değerlendirme yapabilirsin bitkiyi büyümeden çiçeklenmeye soktuğunda bitki hasada kadar 2-2.5 kat daha büyür bunu göz önüne alıp istediğin zaman çiçeklenmeye sok kanka , bol sömekler.

kaan17

Yeni üye
Cvp: İndica hakkında

karlibas' Alıntı:
3.haftadan itibaren çiçeklenmeye sokabilirsin, daha hızlı hasat alırsın fakat bitkin daha az büyür dolayısıyla daha az hasat alırsın.
Şöyle bir değerlendirme yapabilirsin bitkiyi büyümeden çiçeklenmeye soktuğunda bitki hasada kadar 2-2.5 kat daha büyür bunu göz önüne alıp istediğin zaman çiçeklenmeye sok kanka , bol sömekler.

kanka yanlış anlama ama 3. hafta biraz fazla olmaz mı? deneyimim yok ama öğrenmek için soruyorum. bitki ne kadar büyük olursa çiçeklenme döneminde sömekleri o kadar büyük olur muhabbeti hiyake mi?

FirstGrower

Yeni üye
Cvp: İndica hakkında

kaan17' Alıntı:
karlibas' Alıntı:

kanka yanlış anlama ama 3. hafta biraz fazla olmaz mı? deneyimim yok ama öğrenmek için soruyorum. bitki ne kadar büyük olursa çiçeklenme döneminde sömekleri o kadar büyük olur muhabbeti hiyake mi?

3. hafta erken bile, benim önerim 4-6 hafta en erken zaman dilimidir çiçeklenme için, yani gelişimi 4 ile 6 haftadan önce yapmanızı önermem yeriniz varsa 8 hafta falan yapın bol bol hasat alın. Gelişimdeki halinin diğer arkadaşın da dediği gibi 2-3 katı oluyormuş uzunluğu yerinize göre ayarlayın ve olabildiğince uzun tutun bu dönemi.

Ü

Üye silindi 257

Guest
bitki indica ağırlıklı bir genetik dolayısıyla fazla boy atmayacaktır.benim tavsiyem 4-6 hafta arası çimleme yapıp sonra çiçeklemeye almak..çiçeklenme süreci indica bitkiler için 7-9 haftadır.hasadın bol olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ******* ********** ***** ********* hahahahahahahaha***
  • muadip muadip:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha* *** hahahaha****
    +1
  • M Marryhuana:
  • D DağAdamı:
    hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** ******* hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*** ** hahahaha**** hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • muadip muadip:
    **
  • T Tropikal.MR:
    T Tropikal.MR: ******** *****