İncognoto Exit Yaptı

Avare

Doktor
Merhabalar Canlar
Sizlere çok önemli bir bilgiyi acil koduyla geçmek istiyorum sakın ama sakın incognoto ya para yollamayın. Market ne var ne yok herşeyi alıp yürümüş. Üzerine soğuk su içersiniz. Aman diyeyim.

Not: Marketin adını artık dolandırıcı olduğu için verdim. Buna rağmen haala denemek isteyen varsa da kendi bilir.

Ü

Üye silindi 38520

Guest
Yapma dostum ya... benim 2-3 gun once geldi son teslimatim. Tam olarak ne zaman exit attilar biliyor musun?

Avare

Doktor
vay awk son 3 kalmıştı ama adam bana bi uygulama linki attı ordan görüşmeye devam ediyorum siteye değil direk adama atıyorum parayı bide indirimli :D
Aynı dalgamatör üzerinden geçtim bende siparişi:)
Yapma dostum ya... benim 2-3 gun once geldi son teslimatim. Tam olarak ne zaman exit attilar biliyor musun?
Kanka dün direkt vendor uyardı. Sonra biraz eşeledim olayı evvelki gün sadece 1 tane sipariş iletmiş market vendora yani dün itibariyle incognoto dosyası kapanmış bulunmaktadır. Yakın zamanda yeni bir domain açıp yeni bir isimle tekrardan faaliyete geçer.
Ama 6-7 ay sonra tekrar aynı b*ku yemeyeceğinin garantisi yok.

Ü

Üye silindi 38520

Guest
Aynı dalgamatör üzerinden geçtim bende siparişi:)

Kanka dün direkt vendor uyardı. Sonra biraz eşeledim olayı evvelki gün sadece 1 tane sipariş iletmiş market vendora yani dün itibariyle incognoto dosyası kapanmış bulunmaktadır. Yakın zamanda yeni bir domain açıp yeni bir isimle tekrardan faaliyete geçer.
Ama 6-7 ay sonra tekrar aynı b*ku yemeyeceğinin garantisi yok.
Kanka o vendor diger markette var. Vendorlarin cogu hem satisi arttirmak hem de boyle seyler icin birden fazla markette takilir zaten. Incognito kapandi ama biraz daha eselesen diger marketlerden birinde bulursun.

Ü

Üye silindi 38520

Guest
Isim vermeseydin guzel olurdu be kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Almora Almora:
  • Almora Almora:
  • kkush kkush:
    ** hahahaha ******* **** **** * *****
    +1
  • kkush kkush:
    +1
  • D despacito:
    * ***** ***** hahahaha ********* *** **** ******* ** ********** ***** ** ** ******* hahahaha* ***** ***** ******* *** ********* ***** ***** ****** hahahaha**** **** **** ********** ***** *** ******* ******* ***** ***** **** *** **** ******** **** ****** ******* ****** ****** *** ****
  • kkush kkush:
  • D despacito:
  • kkush kkush:
    ***** ******* **** ***** ***** *** ******** hahahaha**********
  • kkush kkush:
    ** ******* hahahaha ******* ******* **** ***** hahahaha* *****
  • kkush kkush:
  • D despacito:
  • D despacito:
    ***** ***** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • S sspsps:
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    *** *** ***** ***** ********* ****** ******* *** ******** *** ******** ******* ******* ******* hahahaha ***** *** hahahaha *** ******** *** ***** ***** *********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Carl Carl:
    hahahaha****** *** ***** ***** ********* ****** ******* *** ******** *** ******** ******* ******* ******* hahahaha ***** *** hahahaha *** ******** *** ***** ***** *********
  • S sspsps:
    hahahahahahahaha * ******* ***** **** ** ** **** ***** ****** *** **** **** ******* ** ******** ********
  • kkush kkush:
    ** ***** hahahaha* ** **** ********
  • D despacito:
    ** ******* ********** ** ****** ********* ** ****** ****** **** hahahaha**
  • Carl Carl:
    **** ****** ** ******* ********** ** ****** ********* ** ****** ****** **** hahahaha**
  • D despacito:
    hahahaha********** ******* ***
    D despacito: hahahaha********** ******* ***