İlk sipariş

tombul_efes

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar. Dumanınız bol olsun. Yeni katıldım. Bu sponsor site dediğiniz degenetica.org a güvenebilir miyim? gönderi kaç günde gelir yada gelir mi? Nedir durumlar? Beni bir aydınlatırsanız sevinirim.

Regu

Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar. Dumanınız bol olsun. Yeni katıldım. Bu sponsor site dediğiniz degenetica.org a güvenebilir miyim? gönderi kaç günde gelir yada gelir mi? Nedir durumlar? Beni bir aydınlatırsanız sevinirim.
Kankam şöyle anlatayım son zamanlarda degeneticadan tohum sipariş eden ve tohumların eline geç ulaştığını söyleyen insanlar vardı fakat birkaç gündür bu kişilerin sayısı oldukça azaldı sana tavsiyem şuan için kushseed den sipariş vermen fakat istediğin genetik Degeneticada varsa sipariş ver Tohumlar eline geç ulaşabilir bir müddet ama kesinlikle paran kalmaz her ikisinde de ve kargo konusunda yurt içinden gönderecekleri için bir sıkıntı olmaz tercih senin.

KushBabaHindu

Yeni üye
Nerden verdin kanka kushseed mi degenetica mı chatte yazıyolar deminden beri bir aydır bekleyen varmış cevap bile vermiyolar diyolar ayrıca bu kusheed kafasına göre tohum
yolluyormuş ne seçersen seç

Cashh

Doktor
Nerden verdin kanka kushseed mi degenetica mı chatte yazıyolar deminden beri bir aydır bekleyen varmış cevap bile vermiyolar diyolar ayrıca bu kusheed kafasına göre tohum
yolluyormuş ne seçersen seç
Hakkaten mi ya kushseed den ben şimdi ak48 aurora indica aldım desene onlar da onlar değil belki photo da değil auto dediğin gibi ise herşey olası

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** hahahaha ***** *** ** ******* ***** **** ********* hahahaha**
  • T Turco:
    **** *** **
  • T Turco:
    ****** ******** ****** ********** hahahaha ***** *** ** ******* ***** **** ********* hahahaha**
  • P puslu77:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ****** *
  • T Turco:
    *** **
  • T Turco:
    ******** hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • P puslu77:
    ****** ******** *** ******** **** ** hahahaha** ********** **** **** ***** ******** **** ** ******
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • T Turco:
    hahahaha* **** ******** ***** **** **** ***** ***** ******* ****
  • P puslu77:
  • T Turco:
    *** hahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • T Turco:
    hahahaha ***** ********** ******* *** **** ********** **** ***
  • T Turco:
    ********* ** hahahaha** ** hahahaha*** ******** ***** ***** * ******** ***** ****** ******* hahahaha** ***** hahahaha ****** ****** ****** *** **** *** **** ****
  • T Turco:
    ***** ******* ****** * **** hahahaha ********** hahahaha ***** *** ** ******* ***** **** ********* hahahaha**
  • Mordecai Mordecai:
  • New Rookie New Rookie:
  • Z zanova:
    ******* ***** ******** ********** ******** ******* ***** ***** *** ****** **** *******
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ******* ******** ****** ** hahahaha* ***** ********* *****
    New Rookie New Rookie: ***** ******* ******** ****** ** hahahaha* ***** ********* *****