İlk lsd deneyimim olucak

burak_ystmr

Yeni üye
Sa gençler Bi arkadaş aracılığıyla lsd çözdüm ama nasıl kullanılır ve etkileri neler tam olarak bilemiyorum tecrübe etmiş arkadaşlar Bi yardımcı olursa güzel olur
NOT: bide gece odada tek yapıcam karanlıkta çok tribe girermiyim ve yanında cıgara içsem kötü Bi etki olurmu?

Son düzenleme:

Rolling

Üye
Kanka lsd kullanmadım ama ben senin yetinde olsam gece oda da tek başıma hele hele karanlıkta :D boğazımı kesmeleri lazım o ortamda kullanmam için

Sa gençler Bi arkadaş aracılığıyla lsd çözdüm ama nasıl kullanılır ve etkileri neler tam olarak bilemiyorum tecrübe etmiş arkadaşlar Bi yardımcı olursa güzel olur
NOT: bide gece odada tek yapıcam karanlıkta çok tribe girermiyim ve yanında cıgara içsem kötü Bi etki olurmu?
ilk kullanımında yanıda trip sitter olsun mutlaka arkadaşın falan ve ilk kullanışın gece atma mümkünse boş evde rahat bi durumda öğlen saatlerinde at, cigara içme önermem

sativasever

Müptezel
Kanka sakın :D Sabah uyan güzel bir kahvaltı yap modun yerinde ise AÇIK ALANDA yut gitsin. Kaç ug? Kapalı alanda bad trip olayı çok kötü oluyor. Madde biraz ışık biraz doğa bol bol da huzur istiyor

zeko dayi

Müptezel
Tek başına içme biri daha olsunki seni tutsun kafan eser çıkar gidersin felan :)

ebitar

Yeni üye
Cigara içmeye aklın keserse veya cigara diye bir şeyin varlığını anımsarsan iç moruk, çay da iç :eek:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    **** hahahaha ***** ** ****** ******* **** hahahaha hahahaha ****** hahahaha**** ********** ********* hahahaha ********** ** ******** ********
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ****** ****** ****** hahahaha ***** ***** ********** ******* ***** *** **** ****** ******* ******* ********* hahahaha ****** ****** ******** ***** ********* ****** hahahaha*** **** ** ***** ******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******** ***** ****** ****** ******* *** **
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha**********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** hahahaha ***** ** ****** ******* **** hahahaha hahahaha ****** hahahaha**** ********** ********* hahahaha ********** ** ******** ******** ****** ******* **** * ** ******** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** hahahaha********** ******* ****** ** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** ** ******* **
  • kkush kkush:
    ** ** ** hahahaha* ********* *****
  • kkush kkush:
    **** ***** **** hahahaha***** **
    ** ******* ********* ** ******** ****** ****** **** ***** ******** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** ***** **** hahahaha***** ** hahahaha** *** ** ** *** ** ** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** **** *** **** hahahaha***** ******** ****** hahahaha*******
  • kkush kkush:
    ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    *** **** *** **** hahahaha***** ******** ****** hahahaha******* hahahaha***
    ErdemRS6 ErdemRS6: *** **** *** **** hahahaha***** ******** ****** hahahaha******* hahahaha***