İlk iki bitkim, dişi midir erkek mi?

burap1

Yeni üye
Çok az bir araştırma birazcık mantık biraz ekipman ile, sömeklerden çıkarttığım iki tohumu ektim. Ufak boylu kalanın alt dallarını kopardım. Bundan dolayıdır muhtemel 1 hafta duraksadı ardından tekrar gelişmeye devam etti. Dişi mi erkek mi olduklarını bilmiyorum. Esasen bunu merak ettiğim için konu açmak istedim. Bir de biobizz marka gubre ile her gun suluyorum yalan yanlış bir ışıgım var. Oda sıcaklıgım var. Birde vantilatorum var. Işıgı elimden geldikce gunde 15 saat ortalama ile Açık tutuyorum gubreli su ile suluyorum arada havalandırıyorum odayı birde vantilatör acıyorum kısık ayarda. Gelişimi bence guzel fKat ust yapraklar biraz nemsiz gibi. Oda da nrm baya dusuk bunun için bir hava nemlendirme makinesi alsam iş gorur mu?

Işıgı elimden geldikce gunde 15 saat ortalama ile Açık tutuyorum
Ortalama derken? Senin bitkinin erkek yada disi oldugnu göstermesi icin bitkiyi 12/12 döngüsüne almalisin(cicekleneme evresi) yoksa on 10 yil sürsede göstermez disimi erkek mi veg evresinde

Oda da nrm baya dusuk bunun için bir hava nemlendirme makinesi alsam iş gorur
Tohum dan yetisitirdigin icin gereksiz clone olsaydi okey ama. Illah nem yükseltmek istyorsan islak havlu as kabine.

Avare

Doktor
Ortalama derken? Senin bitkinin erkek yada disi oldugnu göstermesi icin bitkiyi 12/12 döngüsüne almalisin(cicekleneme evresi) yoksa on 10 yil sürsede göstermez disimi erkek mi veg evresinde
Kankam photo bitkilerim vardı 6.haftadan itibaren ön çiçek aşamasında belli ettiler kendilerini 2 hafta sonrasında aldım 12-12 ye

Bitkini her gün sulamaya devam edersen yakında eline alırsın. Nem için de öncelikle nem ölçer al belki çok düşük değildir %50 nin altına düşmediği sürece sorun yok nem makinesi almana gerek olmayabilir. Ben sadece ilk growumda kullanmıştım nem makinası sonra bıraktım.%70-80 neme gerek yok.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****