İlk growum yardım lazım ustalar

Kankalar saygılar, başlıkta da belirttiğim gibi ilk growum olacak öncelikle sistemim şu şekilde
240w Samsung 301h LEd
Loobex çift üflemeli nem makinası
100x100x160 el yapımı kabin
360 M3 growsan karbon filtre
USB tipi vantilatör
Banyo aspiratörü hava giriş fanı
Biobizz allmix toprak (filiz sonrası )
Biobizz lightmix (tohum patlatma )
Biobiizz sıvı gübre seti 3lü
Ph. Metre
Priz zamanlayıcı
Ak48 genetik
2x 19 litre bez saksı
1 adet nem kabini
Şimdi ilk sorum teçhizat eksiğim var mı ? İkincisi tohum kafa çıkarana kadar ışık açmalımıyım açacaksam ne kadar süre açık bırakmam lazım ve en merak ettiğim soru da LED ışığın tüm renklerini açık bırakıp dimleyecekmiyim yoksa her dönemde ışık rengi değiştirecekmiyim ? Şimdiden teşekkürler

https://www.aydinlatma.org/led-bitki-yetistirme-lambalari-hangi-renkte-isik-yayar.html Şurdan bakabilrsin dostum incelersen kafandaki soruya cevap bulabileceğine inanıyorum gördüğüm kadarıyla nem-ısı ölçerin eksik ve lst uygulayacaksanda bitki teli almanı tavsiye ederim ip bitkiye zarar verebiliyor
Dostum yorumun için teşekkür ederim ısı ve nem ölçeri yazmayı unutmuşum o da elimde var ama gönderdiğin linkten merak ettiğim cevapları net olarak alamadım ışık konusunda teknik bilgim yok grow konusunda da tecrübem yok elimdeki LED modelini daha önce kullanan kankalarda bi El atarsa bu hafta başlayacam inşallah

Dostum yorumun için teşekkür ederim ısı ve nem ölçeri yazmayı unutmuşum o da elimde var ama gönderdiğin linkten merak ettiğim cevapları net olarak alamadım ışık konusunda teknik bilgim yok grow konusunda da tecrübem yok elimdeki LED modelini daha önce kullanan kankalarda bi El atarsa bu hafta başlayacam inşallah
bende acemiyim dostum tc nargile abi atmıştı bunu bana benim işime yaramıştı bende torch led kullanıyorum dedim belki işine yarar tecrübeleri ustalar seni yeşillendirir merak etme

240w Samsung led muhabbeti hakkında bilgi veren olursa cok iyi olur valla Auto için 16/8 şeklinde yapılması önerilmiş ama ışık hakkında tüm renkleri her dönemde açık mı bırakmalıyız?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** **
  • 2 2008Grower:
    ****** ********* ***** ** ******** ******* ******* hahahaha ********** ******* ******* * *****
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** **
  • 2 2008Grower:
  • A Ahmet84:
    +1
  • A Ahmet84:
    ***** *** **** ***** *** **** ********** ********* ***** ******* ***** *** ********** ***** *** ********* ** ***** ****** ***** *****
    ***** *** hahahaha hahahaha
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** hahahaha hahahaha*
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    ***** *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ********** ***** *** ******* ***** **** ****** hahahaha**** **** ********** hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** hahahaha*** hahahaha **** ******** hahahaha* *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* *** hahahaha****** ******* ******
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    **** hahahaha* ***** ** **** ********** ******** ******** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • A Ahmet84:
    +1
    A Ahmet84: ***** ***** ******** ***** ****** ******** ****** ******** **** +1