İlk Growum sorun yaşıyorumyardım

John Snow

Doktor
Kanka sagdkai sarı olan bitki 914 ec 458 ppm tds metre ile olctum
Değerli kardeşim ben sana hep teferruatlarla uğraşma diyorum bitkilerin gayet sağlıklı görünüyor her bitki aynı koyuluksa aynı yeşillikte olacak diye bir durum yok senin TDS metre ile ne işin var çok ciddi söylüyorum ya uğraşıyorsun yapıyorsun ama biraz bitkileri kendi haline bırakman gerekiyor bir de şunu söyleyeceğim sana bitkilerin altında ızgara var mı yani saksının altından akan su bir daha saksıyla temas etmemesi gerekiyor

Piranaa

Kıdemli Üye
Değerli kardeşim ben sana hep teferruatlarla uğraşma diyorum bitkilerin gayet sağlıklı görünüyor her bitki aynı koyuluksa aynı yeşillikte olacak diye bir durum yok senin TDS metre ile ne işin var çok ciddi söylüyorum ya uğraşıyorsun yapıyorsun ama biraz bitkileri kendi haline bırakman gerekiyor bir de şunu söyleyeceğim sana bitkilerin altında ızgara var mı yani saksının altından akan su bir daha saksıyla temas etmemesi gerekiyor
Kanka var ızgara bir ay surmeyedekmi diyosun hasat şuanda daha bitkim 49 50 günlük

John Snow

Doktor
Kanka var ızgara bir ay surmeyedekmi diyosun hasat şuanda daha bitkim 49 50 günlük
Benimkiler seninkilerden büyük olmasına rağmen seninkinin çiçeklenmesi tabii gün olarak benden 10 gün daha önce ekmişsin sen yani benimki 39 günlük falan hadi 40 diyelim büyüklük olarak ebat olarak daha büyük benimki

Tabii bu tohumun yapısından da kaynaklanabilir ama seninki çiçeğe girmiş benimki daha yeni yeni girdi

John Snow

Doktor

Piranaa

Kıdemli Üye
Kanka yarın bitkim kurumuş olur 5 litreye 15 ml blom 10 ml grow 10 ml topmax yapıp vereceğim 2.5 2.5 doğru dimi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
    Kanka Chat bot: ***** *** ******* *** *** *********