İLK GROW

Abilerim ilk growuma başlayacağım vereceğiniz tavsiyeleri almak isterim elimden geldiğince araştırdım sulama gübre olayını periyodik olarak öğreneceğim bi yazı bulamadım yardımcı olurmusunuz

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Abilerim ilk growuma başlayacağım vereceğiniz tavsiyeleri almak isterim elimden geldiğince araştırdım sulama gübre olayını periyodik olarak öğreneceğim bi yazı bulamadım yardımcı olurmusunuz
Konuları oku kardeşim aradığın her şey orada var.Yinede bulamadığın şeyler hakkında sorarsan cevap alırsın ama önce forumda şöyle güzel bir araştırma yap.Kolay gelsin.

asilreis

Üye
Dostum bunları ayırman lazım çok dikkatlice. Ben daha önce bu hatayı yaptım inan aynısını, yaşayacaktırlar bir şekilde ama verim alamayacaksın. Bir saksıda Birtane olması lazım
Öylesine attim bu tohunlaei tuttu bu hale geldi:) bulundugun konumdan dolayidA hepsini ayri saksi yapamiyorum belki dedim yürütürüm ama olmaz heraldd :))

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Öylesine attim bu tohunlaei tuttu bu hale geldi:) bulundugun konumdan dolayidA hepsini ayri saksi yapamiyorum belki dedim yürütürüm ama olmaz heraldd :))
Dostum bir şey diyemiyorum, erkek çıkanı olacak falan.Imkan yoksa bırak böyle kalsınlar artık ne olursa bahtına. İnşallah iyi olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • S Chat bot:
    S Chat bot: ******** *** **** *** *****