İLK GROW YORUM VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

marcoo

Üye
Selam beyler. 2. sıranın en solundakinde sıkıntı oldu kabinin en sağında kalmıştı rüzgar yemiyordu, sanırım güneş yanığı oldu fanın yerini ve bitkinin yerini değiştirdim. Değiştirdikten sonra tekrar boy atmaya ve renk düzelmeye başladı.
Sizce growum iyi gidiyor mu, bitkiler nasıl görünüyor. (Çorbacı) 16.gün
Kabin 120x120x200

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 39151

Guest
Kanka dışarı atılması gereken hava yukarıya çıkıyor, yani karbon filtre yukarıda asılı olmalı.Bu şekilde kabindeki bitkilere lazım olan havayı direk çekip alır. Birde şu aşamada karbonu bağlamadan direk fanı bağlasan daha iyi bence.Koku olayı başlayınca karbonu bağlarsın.

marcoo

Üye
Kanka dışarı atılması gereken hava yukarıya çıkıyor, yani karbon filtre yukarıda asılı olmalı.Bu şekilde kabindeki bitkilere lazım olan havayı direk çekip alır. Birde şu aşamada karbonu bağlamadan direk fanı bağlasan daha iyi bence.Koku olayı başlayınca karbonu bağlarsın.
çok teşekkür ederim kanka fanım 7/24 açık karbon filtreyi yukarıya bağlayacak birşey bulayım o zaman bitkilerin durumu nasıl sence nasıl görünüyorlar en ön sıradakiler 16. günde diğerleri 25. günde

Ü

Üye silindi 39151

Guest
çok teşekkür ederim kanka fanım 7/24 açık karbon filtreyi yukarıya bağlayacak birşey bulayım o zaman bitkilerin durumu nasıl sence nasıl görünüyorlar en ön sıradakiler 16. günde diğerleri 25. günde
Bitkiler güzel görünüyor şimdilik kanka,insallah en güzelleri dişi olur.Acikcasi ben çok da anlamam detayları. Öğrenmeye çalışıyorum. Ancak kabin ve havalandırma konusunda bildiğim ve gördüğüm bir hatayı farkedince yazmak istedim.Dedigim gibi hemen karbonu bağlama, sadece fan aktif olsun ve emiş yukarıda olsun.Karbonu koku başlayınca yani çiçeklenme de bağlarsın. Sonuçta karbonun bir ömrü var,boşa gitmesin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha ******* ** ******** ********** ****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** * hahahaha** ********* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha****** hahahaha** **** ***
  • marcoo marcoo:
    *** ****** *** **** hahahaha** ** ***** *** ****** ***** ****** ****** *********
  • marcoo marcoo:
    **** hahahaha** hahahaha** *** ********** hahahaha** ********** ********** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • marcoo marcoo:
    ***** ******** ** ** ********* ***** ** * ***** hahahaha ********** ********
  • marcoo marcoo:
    ********** ********* hahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ***** **** *** **** ***** *** *** ********* ********** ******* **** *** ********
    +1
  • marcoo marcoo:
    *** **** ********** hahahaha* *** ********* ****** *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • marcoo marcoo:
    *** ***** **** *** **** ***** *** *** ********* ********** ******* **** *** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha** ********** hahahaha ******** ****** ***** **** *** **** ********** hahahaha* *** ********* ****** *** *****
  • marcoo marcoo:
    ********* **** hahahaha* * *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ********* *** ***** ********* ***** ******* *** * ******** ********* ******* **********
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
    ** ********* *** ***** ********* ***** ******* *** * ******** ********* ******* ********** ********** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • marcoo marcoo:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • marcoo marcoo:
    marcoo marcoo: ********* ****