İlk grow super lemon haze destek?

Newholland

Yeni üye
04.05.2024 tarihinde ektim
IMG-7021.jpg
İlk deneyimim yardımlarınızı bekliyorum yorumlarınız çok önemli.

120x120x120 kabinim var
100 lt all mix ve lightmix karıştırdım
IMG-7022.jpg
IMG-7023.jpg
IMG-7024.jpg

12 lt saksılara ektim
Super lemon haze ektim

asgü

Üye
kankammm bişeyleri yanlış yapıyosun bebekler yanıyor... ışık mı fazla gübre mi fazla ? yok ışık fazla olsa böyle boy atmazlar.. gübreli sulamayı fazla kaçırmışsın bişeyler yanlış gitmiş.. sen ne sıklıkla kaç mg ne kadar gübre koyarak sulama yaptığını ve hangi gübreleri kullandığını yaz... ışık mesafesini ışığın markasını yaz detaylı bilgi ver.. anlayanlar gelince net bir bilgi görsün burada.
o yaprak uçlarında gördüğün kuruma varya.. heh işte onların olmaması gerekiyor.
ama düzelir çokta mühim değil sorun ne ise bulunursa...

VendettaX

Ordinaryüs
Allmix toprak bu fideler için çok güçlü kalıyor fide döneminden vejatatif doneme geçtiğinde light mix toprakta olan bitkiyi tahmini 15-20 günlükken allmix toprağa koyarsın bu süreçte 20 gün kadar yine eksiklik görülmez ise bitkiye gübre verilmez mantık bu ama sen toprakları karistirmissin birbirine yanmış bitkiler biraz sulama ayarını iyi tut gübre ekleme suya 6.5-7 ayarında ph ile git fazla sulama toplar umarım

Newholland

Yeni üye
Allmix toprak bu fideler için çok güçlü kalıyor fide döneminden vejatatif doneme geçtiğinde light mix toprakta olan bitkiyi tahmini 15-20 günlükken allmix toprağa koyarsın bu süreçte 20 gün kadar yine eksiklik görülmez ise bitkiye gübre verilmez mantık bu ama sen toprakları karistirmissin birbirine yanmış bitkiler biraz sulama ayarını iyi tut gübre ekleme suya 6.5-7 ayarında ph ile git fazla sulama toplar umarım
Önerin nedir üstadım toprağı saksıları değiştiriym mi ne önerirsiniz ilaç vermedim daha sadece sulama yapıyorum ph 6.0 civarında su ile sadece su veriyorum

Önerin nedir üstadım toprağı saksıları değiştiriym mi ne önerirsiniz ilaç vermedim daha sadece sulama yapıyorum ph 6.0 civarında su ile sadece su veriyorum
Daha iyi bilen birisi belki vardır , allmix toprak konularını inceleme. Ben olsaydım ilk etapta küçük saksıda light mix ile başlar sonra saksı dğeişiminde allmixe dönerdim. Bence geç değil, aşırı ışığın olmadığı bir odada toprağı değiştirebilirsin. Çok geç değil.

VendettaX

Ordinaryüs
Köklere zarar vermeden light toprağa koyabilirsen alkoy kanka kök kısmına elinlede hafiften tokatla temizle kökleri fazla koku yoktur sallasam toprak düşer zaten kök cevresindeki yada istersen hiç uğraşma başlangıcı kötü ama toparlar..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • lavrens lavrens:
  • H HydroBro:
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
  • H HydroBro:
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ****** ****** **
  • H HydroBro: