İlk grow kafamda bir sürü soru var

Merhaba dostlar ilk growumu yapıcam blue dream auto ve og kush auto düşünüyorum eğer önerdiğiniz daha iyi bir genetik varsa onunla başlayabilirim dış mekanda yetiştiricem ormanın arasında biryer düşünüyorum yeri ayarladım güzel ışık alıyor fakat toprak seçimini nasıl yapacağımı bilmiyorum ve gübre işlemini hiç bilmiyorum ayrıca bilmem gereken herhangi şeyler varsa eklermisiniz teşekkürler

VendettaX

Ordinaryüs
Merhaba dostlar ilk growumu yapıcam blue dream auto ve og kush auto düşünüyorum eğer önerdiğiniz daha iyi bir genetik varsa onunla başlayabilirim dış mekanda yetiştiricem ormanın arasında biryer düşünüyorum yeri ayarladım güzel ışık alıyor fakat toprak seçimini nasıl yapacağımı bilmiyorum ve gübre işlemini hiç bilmiyorum ayrıca bilmem gereken herhangi şeyler varsa eklermisiniz teşekkürler
Auto degil photo yap Nisan mayis gibi bu ayda evde bı sistem kur öyle yao

Zaten öyle bir zamanda yapmayı düşünüyorum photo ile auto arasındaki fark nedir
Auto 20-4 ışık döngüsünde ömrünü tamamlar hasatını verir otomatik (ismi gibi) kendi kendine çiçeğe girer. Outdoorda ışığı kendin ayarlayamayacağın için önerilmez çok verimsiz olur. Photoperiodda veg süresini kendin belirlersin blooma kendin sokarsın eğer indoor yaparsan outdoor yaparsan nisan mayıs gibi ekersin eylül ekim gibi hasatını alırsın.

Auto 20-4 ışık döngüsünde ömrünü tamamlar hasatını verir otomatik (ismi gibi) kendi kendine çiçeğe girer. Outdoorda ışığı kendin ayarlayamayacağın için önerilmez çok verimsiz olur. Photoperiodda veg süresini kendin belirlersin blooma kendin sokarsın eğer indoor yaparsan outdoor yaparsan nisan mayıs gibi ekersin eylül ekim gibi hasatını alırsın.
Çok anlamıyorumda bakımından auto daha kolay geldi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
    S Süperot54: **