İlk grow diyelim :) :)

Getireyim mi devamı nı ?

• Evet

Kullanılan: 9 75.0%
  • Hayır boş ver kanka

Kullanılan: 3 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Orey

Yeni üye
Onu bunu geçeyim de kavanozumda dibinde 1 sigaram kalmış oturdum keyifli keyifli içeyim  dedim açtım forumu muhabbet edeyim dedim foruma girdim kimse yok tek kaldım baktım komik paylaşımlar var girdim bir iki tane konu okudum ve aklıma ilk growum  geldi uzun lafın kısası konuya geleyim yalan olmasın lise 1 yada lise 2 olması lazım di tabi o zamanlar hızlıyiz  Jamaica gold supremler  felan havalarda uçuyor hatta şunu bile dediğimiz oldu ne içiçem  ya cigarayi o zamanlar boş çıkma olasılığı çok yüksek nerden bilelim biz genetik sigaraları sfgshajsj  bir arkadaşla bi sigara içtik arkadaş çıkan tohumları benim evdeki saksı ya attı üstüne 1 litre su döktü 3 4 gün sonra bi baktım saksı ya en az 50 60 tane Filiz buğday tarlası gibi olmuş .d.d. neyse aralarından 4 5 tanesini seçtim ailemin yaşadığı ev müstakil Bahçeli böyle Valide domates biber ekmeği çok sever ben bu 4 5 sigarayı bahçenin belirli sote köşelerine salladım bunlar sanki gübre tarlasına düşmüş gibi buyuduler  suan hala anlam veremiyorum mesela :) neyse bunlar büyümeye devam etti izmire gitme gibi durumum oldu tabi arkadaslara güzellik yapıcaz ya kızların nerelereni  içiçem bilmiyoruz sen fan yapraklarını buda bir kağıda sar bin trene izmire git arkadaşların yanında çıkarttım bunu icicez kafaya bak sgsggsgs :) neyse bunlar daha yaş sen tavaya at kurut  iç niye kafamiza  girmedi diye yakın dur dur çocukluğum ya özlüyorum bu kafaları .d.d izmirden geldim bahçeye bir baktım normalde 5 köktü kalmış 3 kök 2 si yok kafaları yiyorum triplerdeyim acaba amcalarmi diye sonra öğrendim ki o tohumları patlatan  arkadaş sen harman kal gel 2 koku al götür mal işte hala her gördüğümde soverim suratına neyse biz pes edermiyiz hizliyiz  çünkü :)  neyse aradan bir zaman geçti ben her gun bunlarin basindayim Valide  iskillenmeye basladi tabi bunlar ne dedi ben ne desem iyi olur anne bunlar çok güzel bir çiçek bir çiçek acıyor aklın hayalin durur Valide Tav hemen ben bakmayı bıraktım annem her gün onlarla ilgileniyor artık sfsgsg :) neyse bir gün evde oturuyorum babam geldi elinde bir kova içine bir baktım yemin ederim en az bir buçuk aylık bir kız ve dişi organları felan çıkmış ben bunu bir gördüm şok  abi elim ayağıma dolaştı...
 Pedere sordum bunu nerden buldun dedim tabi zamanında ben Valide ye çiçek yetiştiriyorum dedim ya demez olaydım :) Peder de garibim oğlum çiçek yetiştiriyor diye bir iyilik yapayım de :) şimdi size söyle anlatayım kanka malum ben roman Mah büyüdüm ve pederinde is donus yolu böyle zeytinlik tarlası gibi bir yer zamanında Hüsnü Şenlendirici bile burda cigara  icmistir belki de o cigaranin tohumuydu  kim bile bilir :) neyse Peder is dönüşü her zamanki yolda geliyor bi bakıyor oğlunun yetiştirdiği çiçekten sen bunu düzgünce köküne zarar vermeden çıkart  al eline yolda Güle oynaya gel normalde amcalar  çok dolaşır ama şansına adamın saf kalpli adam denk gelmemiş bir denk gelse ayıkla pirincin  taşını sonra :) neyse kanka Peder böyle böyle anlattı bende dedim maden ayağıma  kadar geldi hemen kardeşlerinin arasına salayım bunları bahçeye hemen yerine koyduk neyse aradan bir iki hafta geçti kanka Teyzem evlenicekti düğün  evide  bizim evde ben fark etmez kimse nerden anlicaklar diye rahat rahat takilirken ilk bomba patladı dayım Bahçedeki kızları fark etmiş annemi sen çağır bunlar ne desen annemde  oglanin çiçekler de dayım da yüzüne bakmış bakmış gülmüs sonra demiş oğlun Esrar yetiştiriyor haberin olsun diyip dönüp arkasını gitmiş ****  neyin şeklini yapıyorsun  demi :) neyse hemen Valide Pedere pederde hepsini kökleyip mahallede biryerlere atmış o gün o gündür adım esrarciya  çıkmıştır ailede ve o atılan sigaraları  tam 1 hafta heryerde aradım yinede bulamadım kanka :) buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim sevdiyseniz eğer daha çok var istemeniz  yeter öpüyorum hepinizi kankalar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** *** ******** *** hahahaha* ** **** ********* ****** ******** **** *** ******* ********* ********
  • 2 2008Grower:
    ****** *** **** **** ******* ***** ****** ******** ********** ** hahahaha hahahaha* hahahaha**** ********* ***** ********** **** ***** ****** ******** **** hahahaha** ******** ******** ******* ** ***** hahahaha
  • 2 2008Grower:
    ***** ******** ***** ******* ******** hahahaha** ** hahahaha **** *** ****** *****
  • NewGardener NewGardener:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ***** ****** ** ******* ***** hahahaha*** ******* ******* ** ******** ** ****** ******** ***** * ********* ******** **** ****** ** ** ***** ******* **** ** ********** **
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 2 2008Grower:
    ******** ********* ****** ** ***** **** ** ****** ******** **** ********* ********* ******* **** *****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ****** *** **** **** ******* ***** ****** ******** ********** ** hahahaha hahahaha* hahahaha**** ********* ***** ********** **** ***** ****** ******** **** hahahaha** ******** ******** ******* ** ***** hahahaha
  • T Toki:
    hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
  • Night owl Night owl:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
  • T Toki:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
  • Night owl Night owl:
    *** **** ******** ********* ******* ********* ***** ****** ** ******* **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
    +1
  • T Toki:
    *** hahahaha*** *** ********* ****
  • T Toki:
  • 2 2008Grower:
    ******* ******** **** hahahaha *** **** *** ***** ****** ********** hahahaha* ******* ***** hahahaha* *****
  • A angeshar:
    hahahaha*** ***** **** *** ***
  • T Toki:
    ****** *** ******** ****** ******* ** **** ******* hahahaha ****** **** **** hahahaha* ******** ****** * ******** *** ******* **** ********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • A angeshar:
  • 2 2008Grower:
    +1
  • 2 2008Grower:
    2 2008Grower: ***** **** ****** *****