İlk Grow Destek Lütfen Kritik Aşamadayım

Heracless

Yeni üye
Kankalar selam,
İlk growum, Genetik blue dream auto. Sizce durumlar nasıl 80. gündeyiz 2 gün önce besin vermeyi bıraktım flush yapmaya başladım doğru mu yaptım bilmiyorum? Bigbud vermeye devam edeyim mi? 2 hafta sonra hasat etmeyi planlıyorum artık ne çıkarsa. Sömekler zayıf kalmış gibi dolgunlaşmıyor yada daha dolgunlaşır mı? Ve sizce kaç gr ver girdiğim masrafa değer mi ?
Destek lütfen kritik aşamadayımWhatsApp Image 2021-04-24 at 13.20.12 (1).jpegWhatsApp Image 2021-04-24 at 13.20.12.jpegWhatsApp Image 2021-04-24 at 13.20.13 (1).jpegWhatsApp Image 2021-04-24 at 13.20.13.jpeg

Son düzenleme:

Cansahin

Yeni üye
Şimdi attım dostum. Unutmuşum
10 gün daha ışıkta dursun, 12/12 , sonra 4 gün karanlıkta bırak işlem tamam, gayet sağlıklı görünüyor, sömeklerin irileşmesini sağlayan etken güçlü Işıktır, gübre verme artık, 400 watt mh ışığın varsa 10 gün kullan, biraz daha etlenir sömekler

Heracless

Yeni üye
10 gün daha ışıkta dursun, 12/12 , sonra 4 gün karanlıkta bırak işlem tamam, gayet sağlıklı görünüyor, sömeklerin irileşmesini sağlayan etken güçlü Işıktır, gübre verme artık, 400 watt mh ışığın varsa 10 gün kullan, biraz daha etlenir sömekler
Spider Farmer sf1000 Led 100 watt kullanıyorum. 400 watt mh ışığım yok malesef. Tasarruflu ampul koysam toplam 150 wattlık falan faydası olur mu? Resimdeki gibi bi aparatım var hazır.e8db66ca-8e46-4117-9a6a-bad13811ae2d.jpg

Cansahin

Yeni üye
Led ile devam et ,cfl lambalar tohum filizlenirken ilk 5/10 gün faydalı oluyor, sonra çıkarman gerek , mh ile dağlar kadar fark var cfl nin

Nemesis4

Kıdemli Üye
Kanka daha var gibi baksana pistillere beyaz pistiller %60 70 de trikom kontrolu edersin ısık ne kullaniyorsan devam et 12 12 verme auto bu bitki photo degil daya 24 saate somek doneminde ben oyle yapicam gubre konusunda Devam et bi kere daha en az 1 2 haftası var gibi fluslarken keci boynuzu vermeui unutmq sakın

Heracless

Yeni üye
Kanka daha var gibi baksana pistillere beyaz pistiller %60 70 de trikom kontrolu edersin ısık ne kullaniyorsan devam et 12 12 verme auto bu bitki photo degil daya 24 saate somek doneminde ben oyle yapicam gubre konusunda Devam et bi kere daha en az 1 2 haftası var gibi fluslarken keci boynuzu vermeui unutmq sakın
1-2 hafta sonra mı flush aşamasına geçeyim dostum sana göre?

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
1-2 hafta sonra mı flush aşamasına geçeyim dostum sana göre?
Dostum daha bitkin herhalde 6 haftasında falan olması lazım aman kardeş trichomlara bakmadan kesme ..... daha bitkin hiç olmamış 2 haftaya kadarda olacağını zannetmem yazık etme buradan bu resimlerle sağlıklı bir şey söylemek zor trichom resimlerini paylaşırsan daha sağlıklı olur birde şeker yapraklarına bakma calxy 'lere bakman lazım bol hasatlar....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********