İlk Grow Denemesi

@carlgustav son durum nedir? ne durumlar?
3 hafta olacak,şehir dışındaydım.Emanet bıraktık,besin kitlenmesinden tut thrips'e kadar ne sıkıntı varsa yaşamış bitkiler.Isı sorunu da var.
2 haftadır Neem oil uygulatıyordum.Thripsler hala devamke..Büyüçe bir vantilatör alıp gittim,bitkiler kötü durumda maalesef.Alel acele fotoğraf çekemedim.Çarşamba Neem uygularken fotoğraflarını çekip paylaşacağım.
Normalde çoktan çiçeklenmeye girmiştik,thrips olunca geçirmedim.Ne olacak,göreceğiz bakalım.
Moraller bozuk.Bitkinizi kimseye emanet etmeyin... :)

zbambam

Kıdemli Üye
3 hafta olacak,şehir dışındaydım.Emanet bıraktık,besin kitlenmesinden tut thrips'e kadar ne sıkıntı varsa yaşamış bitkiler.Isı sorunu da var.
2 haftadır Neem oil uygulatıyordum.Thripsler hala devamke..Büyüçe bir vantilatör alıp gittim,bitkiler kötü durumda maalesef.Alel acele fotoğraf çekemedim.Çarşamba Neem uygularken fotoğraflarını çekip paylaşacağım.
Normalde çoktan çiçeklenmeye girmiştik,thrips olunca geçirmedim.Ne olacak,göreceğiz bakalım.
Moraller bozuk.Bitkinizi kimseye emanet etmeyin... :)
kanka lighthouse çadırdan memnun musun?

Buraya kayıt olduğum mail adresini ve şifresini unutmuştum.Tesadüfen bulabildim,kaç ay geçmiş vay be :D Kaç hasat geçti bu konu üzerinden hahah...

kanka lighthouse çadırdan memnun musun?
Kanka kusura bakma geç dönüş için..
Lighthouse'dan aşırı memnunum.Sızdırmazlık ve yansıtıcı kalitesi çok iyi.Hava giriş çıkış noktaları ve bu noktalardaki sızdırmazlığı da gayet başarılı.
Fiyatlar ne oldu bilmiyorum ama aldığım dönem tam bir f/p çadırı oldu benim için.

zbambam

Kıdemli Üye
Buraya kayıt olduğum mail adresini ve şifresini unutmuştum.Tesadüfen bulabildim,kaç ay geçmiş vay be :D Kaç hasat geçti bu konu üzerinden hahah...

Kanka kusura bakma geç dönüş için..
Lighthouse'dan aşırı memnunum.Sızdırmazlık ve yansıtıcı kalitesi çok iyi.Hava giriş çıkış noktaları ve bu noktalardaki sızdırmazlığı da gayet başarılı.
Fiyatlar ne oldu bilmiyorum ama aldığım dönem tam bir f/p çadırı oldu benim için.
Olsun kanka sağ ol yine de. Ben de Light house alıcam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** ******* ********* *** hahahaha*
  • W Weed&Jess2k:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ***** ******* ********* ******** ******* ***** hahahaha**
  • W Weed&Jess2k:
    *** ********** hahahaha ***** ***** **** ********* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • W Weed&Jess2k:
  • W Weed&Jess2k:
    ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • W Weed&Jess2k:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ********* ********* ******* ****** ******* ****** ****** ** ******* ******** ******** ***** **** *********
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** ** ******** *** **** ********* hahahaha* **** ***** ***** ********** hahahaha *** ****** ********* ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** ****** ****** hahahaha** ******** *** ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ****** **** *** *** ***** **** *******