İlk grow denemesi

Powel

Üye
Selamlar 2. Cemrede düştü bir balkon grow denemesine merak saldım :) şansa almış olduğum 2-3 gramlık sigaranın içinden iki tane tohum çıktı bunları ıslak kağıtta beklettim patladıktan sonrada toprağa gömdüm

10 Mart İlk Toprağa Ekilen Günü

12 Mart İlk Heyecan

13 Mart Devam

1. Haftasında Toprak ve Gübre Alıp Temiz Bir Saksıya Almayı Düşünüyorum çıkacağından çok ümidim olmadığı için alal acele bahçedeki kova ve toprağa ektim :) tavsiyelerinizi değerlendiririm

totiko

Yeni üye
Selamlar 2. Cemrede düştü bir balkon grow denemesine merak saldım :) şansa almış olduğum 2-3 gramlık sigaranın içinden iki tane tohum çıktı bunları ıslak kağıtta beklettim patladıktan sonrada toprağa gömdüm

10 Mart İlk Toprağa Ekilen Günü

12 Mart İlk Heyecan

13 Mart Devam

1. Haftasında Toprak ve Gübre Alıp Temiz Bir Saksıya Almayı Düşünüyorum çıkacağından çok ümidim olmadığı için alal acele bahçedeki kova ve toprağa ektim :) tavsiyelerinizi değerlendiririm
Kardwsim bende senin gibi başladım
17 saksi yaptim
Kendimi aylarca perisan ettim
Bosa uğraşmışım seneler once..
Disimi cikacak erkekmi belli degil
Erkek cikarsa butun emeklerinde çöp olacak..

Powel

Üye
Kardwsim bende senin gibi başladım
17 saksi yaptim
Kendimi aylarca perisan ettim
Bosa uğraşmışım seneler once..
Disimi cikacak erkekmi belli degil
Erkek cikarsa butun emeklerinde çöp olacak..
Forumda araştırıyorum hergün set düzicem zaten hocam seti düzüncede sponsorlardan alıcam direkt tohumu ancak şuan heyecan olması bile güzel :)

totiko

Yeni üye
Forumda araştırıyorum hergün set düzicem zaten hocam seti düzüncede sponsorlardan alıcam direkt tohumu ancak şuan heyecan olması bile güzel :)
Erkek cikinca o heyecan nefrete dönüşüyo haberin olsun
Ben yasadim
17 kovada sadece 2 tane disi cikti..
Onlarda en ciliziydi.. 3 ayim bosa gitti

totiko

Yeni üye
Suan verecegim tek tavsiyede o ekmis oldugun kovayi her yerinden civi buyuklugunce delebildigin kadar delik ac.. suzgece cevir kovayi
Hem alttan hem.yanlardan
Altinada hava alacagi kadar yukselt
Su arinmazsa mantar yapar

Powel

Üye
Suan verecegim tek tavsiyede o ekmis oldugun kovayi her yerinden civi buyuklugunce delebildigin kadar delik ac.. suzgece cevir kovayi
Hem alttan hem.yanlardan
Altinada hava alacagi kadar yukselt
Su arinmazsa mantar yapar
peki balkondamı kalsın devamlı yoksa pencere kenarındamı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********