İlk Grow Auto x 1

exxxkalibur

Yeni üye
Merhaba beyler, ilk growum kızımız 7.gününde.
bir ustanın günlüğünden bakarak gübre aldım onun çizelgesine uymayı düsünüyordum ama günlüğü silmiş. sonra forumda cok bildiğini sanan birkaç kişiye güvendim 2.gün gübre verdim. verilmemesi gerekiyormuş hasta edecem kızı. yardımcı olur musunuz
elimdeki gübreler :
Sensi Coco Grow A&B ve Sensi Coco Bloom A&B
Köklendirici Besinler --> Voodoo Juice, Piranha, Tarantula
Yan Besinler --> B-52, Nirvana
Diğer Besinler --> CalMag Xtra, Revive

Bu besinleri kullanabileceğim günlük var mı veya çizelge vs ?

Kızın fotosunu bıraktım sağlıklı gözüküyor mu 7. gün olmasına rağmen gübreden kaynaklı cok kısa kaldı gibi geldi bana.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Gübrelerin coco coco yapıyosan ilk günden verebilirsin marka kullanım çizelgelerine uyarak marka çizelgesi bulmak çok kolay senin kılavuzun çizelge ve bitkiyi gözlemlemen kimsenin çizelgesine uymak zorunda deyilsin bu gübreleri yapan adamlar yıllarca mühendislik çalışmalar yapıyo burda dikkat etmen gereken husus bu adamlar maksimum seviyeler veriyo bitkini gözlemleyip çıkarmak yada düşürmek zamanla kazanıcan bi yetenek buda nekadar çok bitki bakarsan okadar usta olucan şimdi ne sölense boş zamanla örenicen burda herkez bişeyler sölüyo yüzde yetmişini kulak arkası et bakıyorum cevaplara çogu alakasız laf olsun torba dolsun sadece konuşmak için konuşuyolar adam diyo hadımım burdakiler soruyo kaç çocun var o misal bak kafsna yatanı uygula benim eski patronun bilafını söliyim sana ben herkezi dinlerim kafama uyanı yaparım derdi ve son olarak 7 günlük bitkinin kısamı uzunmu kaldı belli olmaz bukadar tribe girme kendini yorarsın yapman gerekenleri yap ısı hava sürkülayyonu ışık gübre otur seret sonra

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ben tam cevap yaziyordum ki @Odin3479 usta geldi sana gerekeni yazdi. Onun önerilerini takip et.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yaptiklarini gördük dostum. Bu isi bilen buradaki sayili kankalarin icindesin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha* ********* hahahaha** hahahaha*
  • K Krall34:
    ******** hahahaha* *** ****
  • K Keyifcihtiyar:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ********
    +1
  • L lityum:
    **** **** ***** hahahaha*
  • L lityum:
  • marcoo marcoo:
    ******** hahahaha* *** **** ***** ***** ******** ***** *** *** * ***** hahahaha ******* ********* ****** *****
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    **** hahahaha** ****** ********
  • K Krall34:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ******** ****** *****
  • K Krall34:
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • muşul muşul:
    ***** ******* *** hahahaha**** * ***** ***** ** ****** hahahaha** ********* hahahahahahahaha********** hahahaha* hahahaha * ***** ********** **** ****** **** **** ******** ****** ****** ********** * *** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • L lityum:
  • L lityum:
  • U Uchihasasuke1:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • U Uchihasasuke1:
    U Uchihasasuke1: ****** ***** ** ****** *** *****