İlk Grow AK-48 photo ve Swiss Cheese photo

Paak14

Kıdemli Üye
Topping ve main lining ile lst eğitimi fotoları eklendi. 
1. Bitki de 2 katı da bıraktım . Şuan 4 ana dal olarak gidecek bu.
2. Bitkide klasik main lining de ki gibi 2 dalı bıraktım.bu da 2 ana dal olarak gidecek.
kaynak olarak main lining ve lst eğitimi için 
Türkçe :  https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=1522&highlight=Main+lining
ING youtube : https://www.youtube.com/playlist?list=PL_I1E-BKtGSVbun3xFCTeQWwG6xx-m5p0
Burdaki kaynakta tohumdan hasata her aşamada elemanın videosu ayrı ayrı var. 

Niye 2 bitkiye farklı main lining yaptın derseniz , bu elemanın yeni video serisinde 4 ana dal yapıyor.Bende test etmek istedim hangisi daha yararlı olacak diye.
Herkese bol hasatlar.
BU arada cob led lerim geldi yarın montajını yapıp paylaşacağım inş. 10 adet 50 w olacak.

Paak14

Kıdemli Üye
Güncel fotolar eklendi. Bu arada balkona taşıdım kızları. Sabah 7 öğlen 2 buçuk arası aralıksız güneş alıyor. Kabinde sog usulü grow yapıcam

Paak14

Kıdemli Üye
AK 48 mi erkek çıktı? Nereden temin etmiştin tohumu?
Kushseed. oda sponsordu yanlış hatırlamıyorsam. ama hatalarını telafi ettiler sağolsunlar.
Hocam merhaba bol hasatlı growlar diliyorum.
Ak-48 tohumu sponsorda yok nereden aldığını bana da söyleyebilir misin ben de almak istiyorum.
Ben son parti de almıştım Nisan başıydı yanlış hatırlamıyorsam.Sonra stoklar tükendi zaten

grower07

Üye
Kushseed. oda sponsordu yanlış hatırlamıyorsam. ama hatalarını telafi ettiler sağolsunlar.

Ben son parti de almıştım Nisan başıydı yanlış hatırlamıyorsam.Sonra stoklar tükendi zaten
Bende hemen hemen aynı tarihler aynı yan sponsordan aldım kanka. ak48 sorunsuz, blue dream erkek çıktı maalesef

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****