İlk grow, 5.hafta ?

Acemidal

Üye
Merhaba arkadaşlar

Bitkim 5. Haftasinda Auto purple haze. 200 w aliexpress LED ışıklarla başladım ama bir tanesi patladı, 150 w ile devam ediyorum.

13 tane sõmek başlangıcı var, hepsi de olgunlaşır umarım.

Bitkiye haftada bir olarak AN micro grow bloom veriyorum. 1 cc ile başladım, şu anda 3 CC veriyorum. Şu ana kadar bir kere fırınlanmış ve ardından toz hale getirilmiş yumurta kabuğu ve 1 kere de 3.cc Dr tarsa calmag verdim.

Sulamayi haftada bir 1 lt dinlenmiş su ile yapıyorum. Ama bu hafta pas geçeceğim hala nemli toprak, bu nedenle günü geldiğinde sadece gubresini vereceğim.

Çiçeklenme kendini iyice belli edince üstad @silas in bir paylaşımında okumuştum şu marka gübreden bahsetmisti. alt ürün olarak bunu soylemedi ama bigbud alternatifi olarak 3 CC kullanacağım.

5. Hafta ilk deneyim auto grow için sizce kızın durumu nasıl arkadaşlar.?
Bilgilendirirseniz sevinirim.

IMG_20201210_162805.jpgIMG_20201210_162748.jpg

nightowl

Üye
5. hafta çok boya gitmiş sanki, ışığı sürekli 30-35 cm tutmanı tavisye ederim, bir de haftada 1 sulama olayını anlamadım, normalde 3 günde kuruması gerekir, nemli bölgede misin

Acemidal

Üye
Aynen doğrudur, nemli bolgedeyim. Parmağımı saksıya soktuğumda nemi hissediyorum. Işık çok yakındı biraz daha kaldırdım , 20-25 cm de şu anda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    **** *** ***** ****** ** **** ********** **** ********* **
    +1
  • 420x 420x:
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    hahahaha ****** **** ********** hahahaha** ** hahahaha* ********* *** *****
  • K Krall34:
    hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ** * * ******** ** ***** ***** **
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    hahahaha***** ** hahahaha**** hahahaha hahahaha* *******
  • M Mrjack:
    ******* ******* ****** **** ********** ******* *** ********* **** hahahaha**** **** ***** ******** **** ********
  • ax-b ax-b:
    hahahaha* hahahaha ***** **** ******* *** ***** ***** hahahaha*** ********* ***** ****** ********** ****** ******* *** ***** **
  • M Mrjack:
  • ax-b ax-b:
    ***** ********* hahahaha
  • M Mrjack:
  • ax-b ax-b:
  • M Mrjack:
  • ax-b ax-b:
    ********* **** ********** **
  • ax-b ax-b:
  • K Krall34:
    ***** hahahaha* **** ** ** ********* *****
  • K Krall34:
  • M Mrjack:
    ********* hahahaha*
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • Ne Bu Tantana Ne Bu Tantana:
    ******* *** ********* ********** ********** ********* ********* ******* **** *** ******* ****** ** ******** ******* hahahaha*
    Ne Bu Tantana Ne Bu Tantana: ******* *** ********* ********** ********** ********* ********* ******* **** *** ******* ******...