İlk deneyim 41. Gün yorumlamayanin cicegi kurusun :))

Uzay11

Kıdemli Üye
Çiçeklenmenin 38. Günü.tirikom fotolarıni alta ekliyorum cicekler biraz kucukmu büyurmü beni acayip tribe soktu tricomlar rakı beyazı gibi ne dersiniz kiymetli bilgilerinizi bekliyorum sitres yaptim iyice umarim somekler kucuk kalmaz. Kankalar ilk growum yemeyip yediriyorum. 4 fem alanim büyük kabin kullanmiyorum. 170 e 300 duvarlar yansitici kapli. Giriş cıkiş fan 15 cm flanş dimli. Işık 600w mh hps. Işık mesafem 50 cm. Isı hava şartlarına baglı. Işık kapalı bazen 18 i buluyor açıkken 22,28 arası degişiyor. Toprak plagron layt mix. Saksı boyutu 26 lt. 100 lt topragı 5 saksıya böldüm 20 lt diyebiliriz fakat 1 tanesi sizlere ömür, her saksiya 3,75 litre su veriyorum. Gübreyi lt başına 2 ml olarak uyguladım buğun gubrelere big bud ekledim.
Gübre
Advens a+b grow blom
Pranha
Calmag exra
B52
Revive
Carboload
Budcandy
Overdrıve
Big bud
Bloombasick
Topmax
Bio ph

Son düzenleme:

Ea64

Üye
knka on numara gözüküyor.
Bu arada saksıların altına koyduğun ızgara tarzı şeyi nerden bulabilirim knka ?

Ü

Üye silindi 18621

Guest
agzımdan aldın kanka ya.bende onu sormak için syfayı aşağı kaydırıp yorum yazacaktım
Kanka güvercin malzemleri satan yerlerde veya petsohoplarda da bulabirsjn grow ürünleri satılan yerlerde pahalı olabilir goohleye kümes altina ızgara diye yazarsan daha ucuza bulabilirsin

Ü

Üye silindi 18621

Guest
knka on numara gözüküyor.
Bu arada saksıların altına koyduğun ızgara tarzı şeyi nerden bulabilirim knka ?
Kanka güvercin malzemleri satan yerlerde veya petsohoplarda da bulabirsjn grow ürünleri satılan yerlerde pahalı olabilir goohleye kümes altina ızgara diye yazarsan daha ucuza bulabilirsin

Oyle beddua mi edilir ya. Disin kirilsin ya da carpil filan desen daha iyi:)
Kizimiz cok guzel. Eline saglik umarim urunun bol ve guzel kafali olur.

Uzay11

Kıdemli Üye
Oyle beddua mi edilir ya. Disin kirilsin ya da carpil filan desen daha iyi:)
Kizimiz cok guzel. Eline saglik umarim urunun bol ve guzel kafali olur.

Eyvallah kanka ilk kızım heycanlandırıyor beni başına bi duru. Gelsin istemiyorum bu sebepten biraz sitemli başlik oldu bol dumanlar kanka umarim kazasiz belasiz biter growum :D

Metgen7

Kıdemli Üye
Kankalar ilk growum yemeyip yediriyorum. 5 fem alanim büyük kabin kullanmiyorum. 170 e 300 duvarlar yansitici kapli. Giriş cıkiş fan 15 cm flanş dimli. Işık 600w mh hps. Işık mesafem 70 cm. Isı hava şartlarına baglı. Işık kapalı bazen 18 i buluyor açıkken 22,28 arası degişiyor. Toprak plagron layt mix. Saksı boyutu 26 lt. 100 lt topragı 5 saksıya böldüm 20 lt diyebiliriz.her saksiya 1.5 litre su veriyorum. Gübreyi lt başına 1 ml olarak uyguladım şuana kadar son olara 5b2 ekledim takvime. İlk 10 gün nem %40 civarı seyretti cihaz sorunu yaşadim.şuan %60 Son durumlarını ekliyorum.
Gübre
Advens a+b grow blom
Pranha
Calmag exra
B52
Revive
Carboload
Budcandy
Overdrıve
Topmax
Bio ph
Önerilere açigım. Gübrelere ek olarak toprak formunu korumak için leonardit hümik asit almayı düşünüyorum.
Beddua için yazdım :p ne adamsın

sağlıklı görünüyorlar kanka, gübre olayını nasıl yapıyorsun bir gübreli bir sade mi ? ben aşırı gübrelemeye meyilliyim, hep yaktım bitkileri ben ettim sen etme dikkatli ol cimri davran :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********