İlk denek photo grow destek :=)

higthead

Jolly Green
Ustat tekrardan selamlar, kucuk bi patlama sonrasi yine burdayim :D acgozluluk iste; r2'nin 2. kanalına mini usb'li vantilatoru baglamaya calistim bi üsteki mesajda yazdığım gibi kisa devre yaptı ama diğer bütün cihazları tekrardan devreye soktum sikinti yok. Simdi seneryolari devreye sokamiyorum. Ewelink arayüzü uzerinde r2(tek kanal fan aktif) ve th16(nem makinesi bağlı.)iki cihazimda aktif. Bilgini, önerilerini, tavsiyelerini bekliyorum. Bol hasatlar dilerim...

Ya kanka yapıcağın 3 şey var.

1- Nem makinasını değiştir otomatik nem makinası al otomatiğe bağla

2-Th 16 cihazına sadece fanlarını bağla ışıklar açıkken sıcaklık derecelerini gir Fanların çalışsın kapansın. Işıklar kapalıyken nem değerlerini gir fanlar açılıp kapansın.

3-Madem dual cihazı aldın ışığını 1 girişe ışığını bağla.Diğer girişe vantilatörünü bağla vantilatör normal 220v çıkışlı al 15 cm lik koçtaştan aldım 99 tlye=)

higthead

Jolly Green
Güncellllll 36.günlük Çılgın deney kızlarla devam

Bayadır bitkilerimi ellemiyordum kendi hallerine bırakmıştım.Yine dayanamadım yapraklar dallar çok iç içe girdiğinden deney budaması yaptım bence çok rahatladılar ve artık en ince yere kadar ışık alıyor
Bitkilerim hepsi birbirinden farklı hemen fotoları atıyorum:

1.kızımız (en bombası en sevdiğim)

2.erkek çıktı çıkıcak gibi=)

3. kızımız (bununla çok aynamaktan şekli şemali değişti=)))

4.kızımız

5.kızımız

Veeeeee Bomba budama fotoları:

Erkek olucak lavuk bu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ******** * **** ***** ********* ********* *****
  • O obeb:
    ***** hahahaha*** ******** * **** ***** ********* ********* *****
  • H hussii:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******** ***** ******* ******* ******** ***** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ***** *** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • O obeb:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • H hussii:
    ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha** *****
  • H hussii:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha** ***** hahahaha ********** ******* ***** **** **** ****** ******** **** **** ********* **** ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha **********
  • O obeb:
    +1
  • H hussii:
    ******* ******* ****** ****** **
  • O obeb:
    ******** **
    ******* ******* ****** ****** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ******* *** *** hahahaha ***** ***** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha****
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha****
  • O oziozi:
  • H hussii:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O obeb:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O oziozi:
    ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******
    O oziozi: ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******