İlk defa yapcam sıfır değil ?

CannabiKolik

Yeni üye
Antalya outdoor yapcam, elimde 3 Auto tohum var (pek anlamam Auto foto ) ilk tecrübem olacak inşallah
Çiçeklenmeye kadar ya da( en az 1ay) evde yetiştireceğim daha sonra gerilla.
Dikim tarihinden tutun da kullanılacak gübrelere, yok floş yok karanlık süresi vs vs bu süreçin her adımında sizlerin yardımına ihtiyacım var.
(lütfen tohumları değiştir, dışarı hiç çıkarma gibi tavsiye vermeyin tek ihtimal bunlar )
Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum

Avare

Doktor
Kanka auto dışarıda pek randıman vermiyor diyorlar. Karanlık olayına gerek yok.
Auto bitkinin zaten ışık periyoduyla işi yok.
1 ay nerde bakmayı düşünüyorsun?

Avare

Doktor
Derler... Randıman verse de vermiyor derler
Kanka daha önce tecrübe etmediğim için net bir şey diyemiyorum ama Nisan'da içerde bak mayıs haziran at dışarı cayır cayır güneş yani saksıda falan olsun gece gündüz sıcaklık farkı çok sıkıntı olmadıkça neden olmasın ki çift grow atarsın. Mayıstan eylüle...

CannabiKolik

Yeni üye
Kanka daha önce tecrübe etmediğim için net bir şey diyemiyorum ama Nisan'da içerde bak mayıs haziran at dışarı cayır cayır güneş yani saksıda falan olsun gece gündüz sıcaklık farkı çok sıkıntı olmadıkça neden olmasın ki çift grow atarsın. Mayıstan eylüle...
Kanka şehir merkezinde gerilla yapacağım, aslında bu arkadaşı erken hasata sokmanın yöntemleri var mıdır? Çalarlar bişey bırakmazlar dışarı çıkardıktan sonra en kısa zamanda hasat nasıl alabilirim? Miktar mühim değil benim için 50 vereceğine 10 versin sadece kendi ürettiğim temiz malzemeyi içmek istiyorum. Dışarıda çok çakal var

Bir de nisandayız artık patlatayım mı tohumları Antalya yaza başladı

Avare

Doktor
Kanka şehir merkezinde gerilla yapacağım, aslında bu arkadaşı erken hasata sokmanın yöntemleri var mıdır? Çalarlar bişey bırakmazlar dışarı çıkardıktan sonra en kısa zamanda hasat nasıl alabilirim? Miktar mühim değil benim için 50 vereceğine 10 versin sadece kendi ürettiğim temiz malzemeyi içmek istiyorum. Dışarıda çok çakal var

Bir de nisandayız artık patlatayım mı tohumları Antalya yaza başladı
Kanka şehir merkezinde nasıl gerilla yapacan?
Çöp kutusunun arkasına mı saklıcan?
Autolar kafası ne zaman isterse çiçeğe girer kankam. Küçük saksı,az sulama vs etki ettiği söyleniyor çabuk strese girip çiçeklenmesi için ama dediğim gibi hiç tecrübem yok auto tohumda.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • shellman shellman:
    *** hahahaha ***** hahahaha** *** *** ****** ****** ****** hahahaha** hahahaha
  • F Firstgrow0:
    **** **** ***** ****** ***** **** **** ****** ********** *** ***** ** ******** hahahaha* ******** ********** ******
  • kkush kkush:
    ***** ****** ********** hahahaha**
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** ********
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ***** ** ****** ******* hahahaha *** *** ******** ********* ******* ********* ****** ***** ***** ********** ** ****** *** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ***** ****** **
  • F Firstgrow0:
    ******** **** ***** hahahaha*
  • F Firstgrow0:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** hahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **
    +1
  • F Firstgrow0:
    **** ****** *** ****** ** *** **** **** hahahaha ** **** ***** **
    ***** *** hahahaha *** ******* ** ***** ******* ******* ***** **** ** ** ********* * ** ** *** ********* * **** ******* ******
    ********** hahahaha******* ******** **
  • kkush kkush:
    ***** *** ****** ****** hahahaha****** ******** ****** *** *** hahahaha** ****** ******* *** hahahaha*** hahahaha*****
  • kkush kkush:
    kkush kkush: * ** ***** *********