İlk defa indoor ekim yaptım

smt1634

Yeni üye
Arkadaşlar Merhaba ,

Elimde birkaç tohum vardı uzun süredir dün birden ekelim diye konuştuk arkadaşla pamukta filizlendirme vs. Birden evden kabin yapma fikri geldi birkaç saat uğraştık ufak tefek başladım ışık toprak vs diğer malzemeleri birkaç gün içinde tamamlayacağım önerisi olan yada iyileştirme amaçlı fikirlerinizi alırım

Ekli dosyalar

• C0C16E3B-89AE-4861-B623-440D455F06DC.jpeg
    C0C16E3B-89AE-4861-B623-440D455F06DC.jpeg
    445.2 KB · Görüntüleme: 44
  • DBF1FBD7-B781-4144-A569-EA2B0C24D2C4.jpeg
    DBF1FBD7-B781-4144-A569-EA2B0C24D2C4.jpeg
    339.4 KB · Görüntüleme: 39

Icarus

Kıdemli Üye
Hocam hevesini kırmak istemem ama boy olarak çok alçak . Enine çevirsen daha iyi olacak sanki . Lamba çok yakın olacak çiçeği yakacak zaten büyümesini engelleyecek. Yinede daha tecrübeli arkadaşların fikri olacaktır.

• Like
Tepkiler: Who

smt1634

Yeni üye
Tabi ilk olarak öyle düşündüm bir süre en azıdan yaprak verene kadar daha sonra dediğin gibi enine alacağım zaten teşekkürler yinede

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...