İlk acemi growum hasat hakkında bilgi ?

Byalemdar

Yeni üye
Öncelikle selamlar kankalar dumanınız bol olsun tam 75gün önce ektiğim ak47 auto kızım var ilk iki hafta bir kaaç saatlik güneş işiğiyla ve hastalıklarla mücadele ettiği için geriden geldiğimi düşünüyorum ve bitki toping yapmama rağman efsane büyük bir şey oldu tamı tamına 96cm bu bitkiye yarın son gübreli keçiboynuzlu suyunu vermeyi düşünüyorum bundan bir hafta sonrada flush işlemini yapip iki haftada öyle bekliycem sizce doğrumu yapiyorum erkenmi yoksa destek olursanız sevinirim
9E829D87-165C-4FE0-BBDE-F6A7CCE8D6D3.jpeg
B7F9F535-4A4B-40B5-82F0-035168F121F1.jpeg8E2FF662-E2D0-428C-8409-AC164D2225E1.jpeg

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka daha erken şuan bitki bakımina devam etmek kaydiyla bitkine biraz daha süre tani daha sonra yapıcağın güncellemeler ile duruma beraber bakarız.

Byalemdar

Yeni üye
Yorumlarınız için teşekkür ederim fotodakinden biraz daha büyük normalde ama dediğiniz gibi bekliycem 10gün sonra tekrardan güncelliycem teşklürler

Byalemdar

Yeni üye
Hocam 88. Günlerindeker bundan 3 gün önce son gübreli sularını verdin dünden itibaren sade su ve keçiboynuzlu su vericem sadece mikroskopla foto attım ancak kamera iyi olmadiği için pek belli olmuyor yapraklar sararmaya başladı ama 60x mikroskop sanırım pek iyi anliyamiyorum 90x olsa daga iyi olurdu bir bucuk hafta sonra kesmeyi uygun gördüm sizce nasıl ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* ******* ****** ***** ****** **** ******
  • B Bboy:
    +1
  • B Bboy:
    ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** hahahaha********* ********* hahahaha* *** ***** ********** ***** **** *** ******* *******
    ****** ***** ********* ****** **** ** *** ********* **** hahahaha hahahaha* ***** *** ********** **** ****** **** ** ***** **** ********* ****** ******* hahahaha ***
  • kkush kkush:
    ** ***** ***** *** *** ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ********* ********** ******* ******* ****** hahahaha ****** ***** hahahaha* ***
  • ax-b ax-b:
    **
  • Narkotik Narkotik:
    **** ****** ********* ***** ******* ******* ****** **** ****** ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* **
  • Narkotik Narkotik:
    ********* hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** *** ********* *** ******** ******* **** ******** ******* ******* ** ** **** ****** ********* ***** ****** **** *** hahahaha** * hahahaha ******* ******** *** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** *** ***** hahahaha ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** **** ***** ***** ****** * ******* *** **** **** ***** ****** ******* ******* ****** ******** ********* *** ******* * ***** ********* *** **** **** ****** * ******* * ***** hahahaha***** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* **** ** ****** ******** **** **** **** ***** **** ******* *** *** **** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ** ***** ******* ***** ** ******* ******** ****** ******** ** ** ******** ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **** ********* ******* ** ***** *******