İlk Aşama Yardım İsteği

Youloser

Yeni üye
Sevgili arkadaşlar merhaba.
İçimde bir huzursuzluk var sanki bir yerde yanlış yapıyorum gibime geliyor. Yanlış var ve söyler iseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler...

Tohumlarımı direk su ile şişirdiğim Jiffy tabletin orta kısmına bırakıp eldiven geçirdiğim elimle üstünü örttüm ve kabin içine aldım nem şu anda 65 ile 70 arasında ardından 150 wattlık full spectrum ledin altına koydum. Elimde ileri ki aşamalarda kullanacağım ek ledler de var ancak filiz baş vermeden yakmak istemedim.

Tabletin içindeki 1. gün 20 saattir ışığın altında yanlış ya da eksik bir şey var mı ? 

Ekte de görseli görebilirsiniz.

https://i.imgyukle.com/2020/03/24/JjvWtv.jpg

Bee

Yeni üye
Kankacım sanki bi baş gösterene kadar karanlıkta tutsan daha iyi olabilir. tablet kullanımını bilmiyorum ama peçeteye koyunca filizlenene kadar karanlıkta tutuyorsun. tabletin içini kontrol edebiliyorsan filizlenene kadar karanlık ve 25 derecede tut bence

Respect99

Yeni üye
Cvp: İlk Aşama Yardım İsteği

Bee' Alıntı:
Kankacım sanki bi baş gösterene kadar karanlıkta tutsan daha iyi olabilir. tablet kullanımını bilmiyorum ama peçeteye koyunca filizlenene kadar karanlıkta tutuyorsun. tabletin içini kontrol edebiliyorsan filizlenene kadar karanlık ve 25 derecede tut bence

Jiffy tablette sisirdiysen 6-7 cm olana tablette tutman ve sonrasında tabletle beraber saksıya gömmen gerekiyor.Yabanci growerlarda gördüğüm buydu

Youloser

Yeni üye
Cvp: İlk Aşama Yardım İsteği

Cevaplarınız için teşekkür ederim. 

Respect99 peki karanlıkta mı tutmam gerekir o konuda bir bilgin var mı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • marcoo marcoo:
    ***** **** ***** ****** ****** ******* ******* ********** ****** *** ********* ****** ******** ******* ****
  • Bomberx Bomberx:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    *** **** **** ****** ********** **** ********** hahahaha* ***** ******* ********* ********* ******* ********* *** *****
    +1
    ********** ******* ****** ******* **** ***** ****** ****** ******* ******* ********** ****** *** ********* ****** ******** ******* ****
  • marcoo marcoo:
    ********** ***** *** ******* ******** **
    *** ** ****** ***** hahahaha*** ****** ******
  • marcoo marcoo:
    ****** ***** *** ***** ***** ******* **** ********** ********* ***** ***** ****** hahahaha ******* ******** ******* ******* ******* ****** ******* ******** ****** *** **** ****** hahahaha * ******* ******* ***** *****
  • marcoo marcoo:
    *** hahahaha ****
  • Bomberx Bomberx:
    ******** ***** *** ********** ********** *** hahahaha* hahahaha** ******** ********** **** ***** ****** ****** ******* ******* ********** ****** *** ********* ****** ******** ******* ****
    +1
    hahahaha ****** ******** * **** ** ** hahahaha* *** ********** ********* ***** ***** ****** ****** ******* ******* * *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    *** * ***** ******* ****** **** *** ****** hahahaha ** *** ** ****** **** **** **** **** ******** ****** *** *** ****** ****** *** ** ** ****** *** ***** ****** hahahaha ****** ******** * **** ** ** hahahaha* *** ********** ********* ***** ***** ****** ****** ******* ******* * *** hahahaha**
    **** ******** ******* ******* *** **** ***** ******** ***** * ***** ******* ****** **** *** ****** hahahaha ** *** ** ****** **** **** **** **** ******** ****** *** *** ****** ****** *** ** ** ****** *** ***** ******
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** *** ****** *** **** ***** hahahaha* *** *** ****** ***** ** ** *** **** ******* **** *** ******* ***** ********* ******* ******* ** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    ****** ********** **** ***** ******* ******** ***** *** ********** ********** *** hahahaha* hahahaha** ******** *****
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha* ********* ********** ***** ******** ****** **** ********* ****** ********** **** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ********* ***** **** *** **** ******* ****** *** *** *** ***** *** ****** *** ******* ******** ******** ******
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ***** ** ****** hahahaha* ******** hahahaha* ********* ********** ***** ******** ****** **** *********
  • Night owl Night owl:
    *** **** ********** ********** ******* ******* ********** ****** **** ******
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ****** *** ****** *** ****** *** * **** ***** ******** ******** **** ***** ***** ******** **** ***** ******** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ***** ******* ******* ***** ****** *** ***** ******* ***** ****** *** ****** *** ****** *** * **** ***** ******** ******** **** ***** ***** ******** **** ***** ******** *********
  • marcoo marcoo:
    ******** ***** *** ********** ********** *** hahahaha* hahahaha** ******** ***** ***** ******
    marcoo marcoo: ******** ***** *** ********** ********** *** hahahaha* hahahaha** ******** ***** ***** ******