İkinci dwc denemesi ilk günlük

Shammy

Kıdemli Üye
Arkadaşlar ilk dwc denemem hüsran olmuştu iyice araştırıp kolları sıvadım yine. Şu an işteyim gelmeden kabuğunu atmıştı. Şimdilik gübreleri yazacağım geliştikçe fotolarda gelecek.
Canna aqua boost rhizotonic cannazym pk 13 14
AN Voodoo Juice piranha tarantula bud candy carboload Overdrive

muadip

Müptezel
PK 13 14 ile Overdrive aynı işe yarıyor. Rhizotonic kök gelişimi için an voodoo juice piranha tarantula kök için. Farklı markaların aynı işe yarayan gübrelerin almışsın ya canna set alsaydın yada an set.

Shammy

Kıdemli Üye
Kendi cizelgem var hocam ilk iki hafta kök için an leri kullanıyorum. Ondan sonra rhizotonic geçiyorum taki çiçeğe kadar çiçeğin ilk iki haftası yine an ye geçiyorum. Pk 13 14 u çiçeğin 4 . Haftası bir hafta kullanıyorum. Zaten auto 5 hafta sadece boost son haftası Overdrive görevini yerine getirmesi için kullanıyorum. Coco da yaptığım bir şey bunda işe yarayacak mı göreceğiz. Bu şekilde sadece iki sulama ile en son 4 auto Coco da 700 gr aldım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    ******* ******** *** **
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ***** **** ****** **** ******** ********** ********** ** ********* ********* ****** ****** ********* **
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ***** ** ******* ****** **** ********* ******* ****** *** ******** ***** **** *** **** ******* ***** ** **** ***** ****** **** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******** ** **** hahahaha** **** **** ** ******* ******* ***** *** ***
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    *** ***** ****** ******** ***** **** *** ******* ********* ******** ********* ********* ***
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* ******* **** *** **** hahahahahahahaha********
  • Night owl Night owl:
    ** ******* ***** ***** ****** ******** ******** ***** ****** ***** ******* ***** ******
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ** hahahaha ******** ******** ******* **** ******* **** ****** ** * ********** **** ** **
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
    ******* hahahaha
  • Coke Coke:
    *** ********* ****** hahahaha *** ****** ***** *********
  • Coke Coke:
  • Night owl Night owl:
    *** ******** **** ******* ** ** ***** ****** ****** ********** ******* ********* ***** ******** ******** *** **** ********** ******* ********* ******* ******* *** ***** ****** hahahaha* ******** hahahaha** ***** ***** ******* ** ** ** **** ********* ****** ********** ** ** ****** *** ****** ***** ********** ********** ********* ******* ********* **** ****** **** ******** *** ******* **********
  • A ax-b:
    **
  • Coke Coke:
  • A ax-b:
    **** hahahaha **** **
  • Night owl Night owl:
    ********* ********** *** ********* *** ****** ***** ** **** ********* ****** ********* **** ******* ********** ***** **** *** ******** ****** *** ********* ****** hahahaha *** ****** ***** *********
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    ****** ***** ** ****** ****** hahahaha** ******* ***** ********* *******
  • A ax-b:
    ********** **** ******** * ****** ******** **
    A ax-b: ********** **** ******** * ****** ******** **