İki renkler nedendir acaba

Dostum bitkin alttaki büyük fan yapraklarindan azot cekiyor, bu bitkinin dogasinda var. O sararan yapraklari kesme, gübre miktarini arttirma. Sikinti yok aynen devam,ayrica cicekteki bitkiye flush atilir gerekirse, ben dün cicekteki bir bitkime flush attim, cünki hepsine ayni miktar gübre verdigim halde bir tanesinde yapraklar cok koyu olmustu, Bu azot fazllaligi, ve azot fazllaligi besin kitlenmesi yapar ve bitki özellikle bloom gübresinde olan potasyum ve fosforu alamaz.
Kralım siz cocoda büyütüm yapıyorsunuz hatırladıgım kadarıyla cocoda flush yapmanın zararı olmaz ama soil yani toprakta flush yapmanın topragın icinde olusturdugumuz micro yasama zarar verdigi bilinmekte. Canna başkanım yogunluktan ötürü eksik vermiş ben kralı tamamlıyayım.. Toprakta flush atmamaya çalışın kısacası. Coco daha rahat bu konuda

Yokmu bişey

Yeni üye
Dostum bitkin alttaki büyük fan yapraklarindan azot cekiyor, bu bitkinin dogasinda var. O sararan yapraklari kesme, gübre miktarini arttirma. Sikinti yok aynen devam,ayrica cicekteki bitkiye flush atilir gerekirse, ben dün cicekteki bir bitkime flush attim, cünki hepsine ayni miktar gübre verdigim halde bir tanesinde yapraklar cok koyu olmustu, Bu azot fazllaligi, ve azot fazllaligi besin kitlenmesi yapar ve bitki özellikle bloom gübresinde olan potasyum ve fosforu alamaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Zorro Zorro:
    **** **** ***** hahahaha* ** ******* **** ** ***** ********** ********** ******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +2
  • Zorro Zorro:
    ****** ********** hahahaha* ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
    **** * ** *** ****** * **** ***** ******* * ** ** ** ***** **** *** ***** ** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ********** ***** ********** ****** **** **** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** ******** ********** ***** ******** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Zorro Zorro:
    ********** *** ******* *** hahahaha ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**** ********* *** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ******** *** ****** * ******* *** ****** ******* ****** ******* ******** hahahaha *** ***** * ******
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
    Q Qpang: ********** **** **********