İCİNCE KOLTUGA YAPIŞTIRMAYAN

Toros

Yeni üye
KANKALAR böyle içince beynimi kitlemeyecek, koltuğa yapistirmayacak, daha eğlenceli hale getirecek türler hangileri. Birde sormak istediğim trikomlar kahverengiye dönünce etkisi nasıl olur. Şimdiden teşekkürler hepinize.

Ü

Üye silindi 899

Guest
Dostum kahverengileştiçe ağırlaşır sigaranın kafası, sen sativa genetik tercih edebilirsin, bayıltmaz güldürür eğlendirir.. gerekirse trikomları amberleşmeden kesersin kafası daha sakin olur..

KANKALAR böyle içince beynimi kitlemeyecek, koltuğa yapistirmayacak, daha eğlenceli hale getirecek türler hangileri. Birde sormak istediğim trikomlar kahverengiye dönünce etkisi nasıl olur. Şimdiden teşekkürler hepinize.
Blue dream green crack limon greyfurt turunç aromalı ve meyve aromalı sigaralar

MalrukLord

Doktor
wedding crasher var hybrid. manyak olursun o derece bak :D 100 metre rekoru bile gelebilir dışarıda içince :D

Maniya

Yeni üye
Kanka denedin mi nasıl tavsiye e

diyor musun
Ben genel olarak bu genetiğe yorum yapayım, bilgi olarak kalır.
Mexican airlines şu an 7. Haftasını dolduruyor ve pistiller çoğunlukla kahverengi olmaya başladı. Sanırım erken hasat edeceğim çünkü geçen 10 gün içinde farklı farklı dönemlerini test ettim. 1. testte bembeyaz pistil ve şeffaf tricomlar vardı, yarım kapak yaptım ve sonuçları; kafada bulanıklık az oldu ama vücutta titreme, kontrolsüz el kol bacak sallama, gülme krizleri, midede gaz, el ve bacaklarda üşüme, ağızda sulanma, turunçgiller tadları ve en belirgin etki ise burun deliklerinde viks sürülmüş gibi bir his ve rahat nefes alma.
2. Testte 3/5 kahverengi pistil ve rakımsı trikomlar ağırlıklı haldeyken yine yarım kapak yaptım ve kafa raporu; yukarıda yazan tüm vücut tepkileri aynen yaşandı, kafada bulanıklık yoğun yaşandı, gülme krizleri daha sert ve sık sık oldu. Çenem ağrıdı resmen :) ve gülme isteği direk mide boşluğundan geliyor. Mide bulantısı yaptı ve soğuk üşüme olayı da daha fazlaydı. En belirgin etkisi ise kafası çok çok çok uzun sürdü. Resmen 7/8 saat kafa bulandı durdu, bir geldi bir gitti. En son uyudum ve 20 saat sonra uyandım ve inanması güç ama tam olarak ayıkmış değildim, yan etkileri hala sürüyordu. Muhteşem ötesi güce sahip diyebilirim. Belki 20/30 farklı genetik denemişimdir ama bunun kadar net ve temiz etki görmedim. Sitelerde yazılanları birer birer yaşatıyor. Sadece libido yükseltme konusu vardı ve o his hiç yaşanmadı, beyin ona ayıracak güç bulamadı sanırım çünkü sürekli ağızda değişen tadlar ve gülme krizleri. İstemsiz el kol hareketleri. Bu tam olur da tertemiz sömekleri içilirse eminim maymunlar cehennemi senaryosu yazdırır. Gerçekten ufacık bir parçayla çok çok deli hisler yaşattı. Kesinlikle tavsiye ederim ama sürekli içilir mi ondan emin değilim, o mutlu anları tekrar yaşamayı istetiyor ama :)) herkese bol dumanlar

Lim10hej

Yeni üye
Ben genel olarak bu genetiğe yorum yapayım, bilgi olarak kalır.
Mexican airlines şu an 7. Haftasını dolduruyor ve pistiller çoğunlukla kahverengi olmaya başladı. Sanırım erken hasat edeceğim çünkü geçen 10 gün içinde farklı farklı dönemlerini test ettim. 1. testte bembeyaz pistil ve şeffaf tricomlar vardı, yarım kapak yaptım ve sonuçları; kafada bulanıklık az oldu ama vücutta titreme, kontrolsüz el kol bacak sallama, gülme krizleri, midede gaz, el ve bacaklarda üşüme, ağızda sulanma, turunçgiller tadları ve en belirgin etki ise burun deliklerinde viks sürülmüş gibi bir his ve rahat nefes alma.
2. Testte 3/5 kahverengi pistil ve rakımsı trikomlar ağırlıklı haldeyken yine yarım kapak yaptım ve kafa raporu; yukarıda yazan tüm vücut tepkileri aynen yaşandı, kafada bulanıklık yoğun yaşandı, gülme krizleri daha sert ve sık sık oldu. Çenem ağrıdı resmen :) ve gülme isteği direk mide boşluğundan geliyor. Mide bulantısı yaptı ve soğuk üşüme olayı da daha fazlaydı. En belirgin etkisi ise kafası çok çok çok uzun sürdü. Resmen 7/8 saat kafa bulandı durdu, bir geldi bir gitti. En son uyudum ve 20 saat sonra uyandım ve inanması güç ama tam olarak ayıkmış değildim, yan etkileri hala sürüyordu. Muhteşem ötesi güce sahip diyebilirim. Belki 20/30 farklı genetik denemişimdir ama bunun kadar net ve temiz etki görmedim. Sitelerde yazılanları birer birer yaşatıyor. Sadece libido yükseltme konusu vardı ve o his hiç yaşanmadı, beyin ona ayıracak güç bulamadı sanırım çünkü sürekli ağızda değişen tadlar ve gülme krizleri. İstemsiz el kol hareketleri. Bu tam olur da tertemiz sömekleri içilirse eminim maymunlar cehennemi senaryosu yazdırır. Gerçekten ufacık bir parçayla çok çok deli hisler yaşattı. Kesinlikle tavsiye ederim ama sürekli içilir mi ondan emin değilim, o mutlu anları tekrar yaşamayı istetiyor ama :)) herkese bol dumanlar
Kankam yorumun için teşekkürle karar verildi :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** * **** ******** ****** hahahaha* ****** ********** ********* hahahaha ***** hahahaha* ******
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha***** ********* ** ** ********* hahahaha*** ******* *****
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    hahahaha* ** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** **** hahahaha* ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** *** *** **** ******* ** ********** *** ***** **** ******** *** **** *** ****** ***** ******** **** *** ********* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** *** **** *** ******** ******** **** hahahaha ********** ***** **** ********* **********
  • kkush kkush:
    **** hahahaha* *** **** *** ******** ******** **** hahahaha ********** ***** **** ********* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    ** ******* **** hahahaha **
  • kkush kkush:
    hahahaha* ** *** ** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
  • D despotdes:
    ** ***** ******* **** ***** hahahaha*** ****** ******* ****** **
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ******* ****** ****** *******