İç mekan yetiştirme yardım

Ck551965

Yeni üye
Ben şimdi hava kanalını pencereden dışarı verdim pencerede yuvarlak bir boşluk attırdım. Dışarıdan da görünmesin diye vazo koydum 3 tane yapma çiçekten ama şimdi ben bunu büyütünce buhar gibi dışarıya çıkar mı belli olur mu onu merak ettim

Ck551965

Yeni üye
Kışın sıcak hava buhar yapıyor ya içerideki sıcaklık dışarıya buhar olup çıkar diye düşündüm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    **** ***** **** * ***** ********* ******** ***** ** **** ** ***** ***** *****
  • L letheriver:
    hahahaha ** ****** hahahaha* ******* **** ** **** ******** *********
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha******** ** ****** hahahaha* ******* **** ** **** ******** *********
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ***** **** ***** hahahaha* **** ***** hahahaha* **
  • needrich10 needrich10:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** ******* hahahaha**
  • needrich10 needrich10:
    ******* hahahaha ******** ******** ***
  • Emmy Emmy:
    ********* hahahaha ******** ******** ***
  • L letheriver:
    ***** ******* **
  • needrich10 needrich10:
  • Emmy Emmy:
  • L letheriver:
    ***** **** *** ******** ***** ***** ****** hahahaha ****** ********** ******** ******* ***** ****** ********** ******* **** *** hahahaha ********* ***** ******* ****** ********* ** ******* *
  • L letheriver:
    ***** **** ******* ***** ***** ****** ***** * ******** ***** ****** ** **** hahahaha ** ****** ******** ****** ***** *** **** ******* ********* * **** ******* ** ****** *****
  • K karleone:
  • L letheriver:
    ***** ********* ******* **
    * ********* ********** ***** ***** ******* ***** ******* **** **** ***** ***** ****** ** **** hahahaha ** ****** ******** ****** ***** *** **** ******* ********* * **** ******* ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** hahahaha** **** *** ******** ***** ***** ****** hahahaha ****** ********** ******** ******* ***** ****** ********** ******* **** *** hahahaha ********* ***** ******* ****** ********* ** ******* *
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** *** ******** ***** ***** ****** hahahaha ****** ********** ******** ******* ***** ****** ********** ******* **** *** hahahaha ********* ***** ******* ****** ********* ** ******* ****** *** ***** ****** ***** *********
  • Emmy Emmy:
  • L letheriver:
    * ********* ********** ***** ***** ******* ***** ******* **** **** ***** ***** ******** ***** ****** ****** **** **** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
    ********** *** ****** hahahaha ***** ***** hahahaha* ******** **** * **** hahahaha ********* ********* ***** ****** ******* **** *** ********** ******* ******** ***** ******** hahahaha***
    Houp53 Houp53: ********** *** ****** hahahaha ***** ***** hahahaha* ******** **** * **** hahahaha...