İç mekan ve koku

istr

Ordinaryüs
Kusura bakma ya ben bunu bilmiyordum şimdiye 5 hasat aldım karbonsuz:( bişi olmaz inşallah jshcjzjcjzj
Sen growkentten alışveriş yapan arkadaş değil misin kanka, belki mekanın karbonsuz growa uygundur ama çok falso veriyosun, ne gerek var bu riskleri almaya, internet alışverişi yaptığın için istanbulda olmadığını var sayıyorum, umarım oldukça köylük biyerdir kanka. Bir şafak kapının gümlemesi hoş hissettirmez, dikkat et kendine böyle etiket işler yapma, başına bir şey gelsin istemeyiz. Köylük bir yerdeysen Jandarma polis kadar serbest de değildir ekstra dikkat et derim.

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Kusura bakma ya ben bunu bilmiyordum şimdiye 5 hasat aldım karbonsuz:( bişi olmaz inşallah jshcjzjcjzj
Harbimi diyorsun kanka Bravo! alkış! HELAL OLSUN SANA KARBONSUZ GROW YAPMIŞ!!!!!!!! Şu karbonsuz grow fotoğraflarını bi atsana görelim. Diyelimki yaptın. Makatından şırıngayla kan aldıklarında buraya yazdıkların aklına gelsin ;)

Night owl

Müptezel
Brom organik yaparsan sprey jel vs bir şekilde havalandırma yaparak çözersin ama kimyasal gübreyle yetişen koku yoğun oluyor sıkıntı çıkabilir

Dostum herkes fikrini söylemiş karbonlu olur olmaz diye :) Karbon alicak imkanın yoksa kokusuz bir genetik almanı tavsiye ederim. Tek bitki ak 47 bence sorun olmaz.

Sen growkentten alışveriş yapan arkadaş değil misin kanka, belki mekanın karbonsuz growa uygundur ama çok falso veriyosun, ne gerek var bu riskleri almaya, internet alışverişi yaptığın için istanbulda olmadığını var sayıyorum, umarım oldukça köylük biyerdir kanka. Bir şafak kapının gümlemesi hoş hissettirmez, dikkat et kendine böyle etiket işler yapma, başına bir şey gelsin istemeyiz. Köylük bir yerdeysen Jandarma polis kadar serbest de değildir ekstra dikkat et derim.
Güzel mesajın için çok teşekkür ederim . Karbon filtre kullanmadım çünkü bunu deneyerek test ederek evimin dışına koku çıkmadığına emin olarak yaptım. Growkent siparişi olayı için şuan için başıma bir iş gelmedi ama bakalım ilerisi ne gösterecek.
Müstakil ve sakin bı muhitte olduğum için su anlık problem yaşamadım.

Dostum senin bu gerginlik sence de saçma değil mi? Müstakil evimde 5 kez auto tohum attım ve karbon filtre kullanmadım. Yaptığım kendime yetti. Evimin dışına da hiç koku çıkmadı? Bu forumda hepimiz kendimizce yetiştiriyoruz? Neyi begendiremedik sana ya**m??
Atomu parçalamış arkadaş biz parcalayamadik diye tripte Allah'ın otu işte ph ni ayarlasan sadece gene büyüyecek. Ben şöyle iyiyim böyle iyiyim kafasında.

Atomu parçalamış arkadaş biz parcalayamadik diye tripte Allah'ın otu işte ph ni ayarlasan sadece gene büyüyecek. Ben şöyle iyiyim böyle iyiyim kafasında.
Yani tabiki de kendisine has tecrübesi, bilgi birikimi vardır diye düşünüyorum. Ama şahit olmadığı, detayını bilmediği konularda böyle gevşek gevşek dalga geçer gibi konuşması büyük rahatsızlık verdi.

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Dostum senin bu gerginlik sence de saçma değil mi? Müstakil evimde 5 kez auto tohum attım ve karbon filtre kullanmadım. Yaptığım kendime yetti. Evimin dışına da hiç koku çıkmadı? Bu forumda hepimiz kendimizce yetiştiriyoruz? Neyi begendiremedik sana ya**m??
YAAPPPPPRAAMMMMM HERKES Senin gibi müstakil evde oturmuyor. Gerginlik falan yok boş boş konuşup insanları yanlış yönlendiren sensin. İnsanları hiç bir şey bilmeden yanlış yönlendirilmesine herkesin vereceği tepkiyi verdim aslında senin zoruna gitmiş afiyet olsun ;)

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Kimmiş o ben miyim ? senin gibi IQ’su düşük birini ciddiye alıp cevap yazmış olmam hataydı haklısın. Outdoor yapmışsın koku sorunu olmadı diyorsun?Bi IQ testi yaptır kendine. İndoorla outdoor’u karıştırdığına göre IQ sorunun var. Ayrıca aynen çok iyi grow yapıyorum kapışmaya var mısın ?

Son düzenleme:

YAGA

Kıdemli Üye
Tek bitki yapıyorum kokusu odadan çıkmıyor. Photo yapıp 3 ay veg verip koca bitkiyi çiçeğe sokarsan odadan çıkar kokusu elbet. Ama auto tek bitki deneyeceksen dene. Photo yapacaksanda aşırı dallandırıp budaklandırma kanka. Hatta kokunun gitme riskinin olduğu yere elektrikli oda kokusu al en alt ayarda çalıştır kafan rahat olur tribe girmezsin. 150 tl'ydi en son. (Lavanta kokusu önerim). Dövüşmey guzumm

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Yani tabiki de kendisine has tecrübesi, bilgi birikimi vardır diye düşünüyorum. Ama şahit olmadığı, detayını bilmediği konularda böyle gevşek gevşek dalga geçer gibi konuşması büyük rahatsızlık verdi.
Bunların tümüne cevabı yüzüne vermek isterim var mısın ?

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Tek bitki yapıyorum kokusu odadan çıkmıyor. Photo yapıp 3 ay veg verip koca bitkiyi çiçeğe sokarsan odadan çıkar kokusu elbet. Ama auto tek bitki deneyeceksen dene. Photo yapacaksanda aşırı dallandırıp budaklandırma kanka. Hatta kokunun gitme riskinin olduğu yere elektrikli oda kokusu al en alt ayarda çalıştır kafan rahat olur tribe girmezsin. 150 tl'ydi en son. (Lavanta kokusu önerim). Dövüşmey guzumm
Yaptığın tek bitkinin resmini atarmısın merak ettim. Genetik nedir birde ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ******* **** ***** ** hahahaha* ********* ******* ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** **** ***** ** *** ******** ***** **** ****** ******** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    **** ****** hahahaha*** ** ****** *** ******** ****** ***** ***** ******** ***** ******* hahahaha ******* **** ***** ** hahahaha* ********* ******* ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
    ******** **** ****** ******** hahahaha*** *****
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    *** hahahaha **
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ****** **** ****** hahahaha*** hahahaha**** ********** ******
    +1
  • kkush kkush:
    **** hahahaha***
  • D despotdes:
    ***** **** **** ********* ********* ********* ****** ***** * ******* ***** ******** *** ** **
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ********* ***** **** **** ****** **** ******* ********* *** ********** ******* ***** ** ** ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ******** ****** ** **** *** ** **** ***** ** *** **** ********** ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* ****** ******* **** ** *** ******** **** ****** ******** hahahaha*** *****
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ****** ******** ****** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    ***** ***** ******* ** hahahaha ******* ********** ****** ***** * ******* ***** ******** *** ** **
  • kkush kkush:
    ****** *** ** ***** *** **** ***** **
  • Mordecai Mordecai:
  • kkush kkush:
    *** ***** ***** **** ****** ******* hahahaha ********
    kkush kkush: *** ***** ***** **** ****** ******* hahahaha ********