İç mekan growda en kilit ekipman nedir?

En önemli ekipman hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    37

needmorethc

Yeni üye
Selamlar siparişleri verdim vericem artık daha da karıştırmak istemiyorum. Son olarak fikrinizi merak ettiğim bir şey var. En kilit ekipman nedir?

Tecrübe kesinlikle fark ettiriyodur ama bende yok :D
Gübre konusunda direk en basitinden bir A ve B alıp geçecem. diğerleri çok para.
Genetik ne nedir hiç bilmiyorum deneyip görcez.

Geriye kalıyo lamba kabin nem makinası karbon filtresi. Karbon filtre koku için olduğundan growa bi yararı olduğunu düşünmüyorum ama gene de oylamaya ekledim.

Oylamadan seçerseniz sevinirim.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Karbon filtre diyorum. En kral ışığı alırsın kafan kadar sömeklerin olur ama kokudan patladıktan sonra hiç bir önemi yok bence

Ü

Üye silindi 28956

Guest
Bütün hepsi bir bütün halde düşünmek gerekir aslında ama bence herşeyin dört dörtlük olduğu halde . vanti olmazsa bitki gelişemez hatta güçsüzleşir.

higthead

Jolly Green
Dostum ucu cok açık bir soru sormuşsun=) Bitki gelişimindemi yoksa setup kurulumunda mı? vsvsvs bir çok soruya farklı cevaplar verilir ama genel olarak düşündüğümüzde Karbon filtre diyorum çünkü kokudan güvenlik açığı yaratılıp, herhangi bir sorunda grower başında olmadığı sürece diğerleri çöp olur=)))

needmorethc

Yeni üye
Karbon filtre diyorum. En kral ışığı alırsın kafan kadar sömeklerin olur ama kokudan patladıktan sonra hiç bir önemi yok bence
Farklı ama doğru bir bakış açısı :D

bir bitkinin ana besin kaynağı ışıktır. gerisi opsiyonel. sadece ışıkla bitki yetişir. ama sadece nem makinesi ile yetişmez. demek istediğim bu :D
Doğru diyosun bayadır araştırma yapıyorum kesinlikle bitkinin ana besini ışıkmış
hepsi birbirinin zinciri birisi olmadığı zaman zincirin manası olmaz kanka :)
Denge içimizde denge girme oralara :d

Bu arada herkese ayrı ayrı teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
  • 2 2008Grower:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 2 2008Grower:
    *** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** *** ********* ********** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha
    2 2008Grower: hahahaha