çiçeklerde sıkıntı mı var

bulutbulut

Yeni üye
[font=Arial, sans-serif]abiler ablalar bol dumanlar [/font][img=21x21]https://tohumsuz.com/images/smilies/emoji0.png[/img][font=Arial, sans-serif] [/font]
[font=Arial, sans-serif]benim bitkilerimle ilgili sorunlarım var yanlış giden bişe var ama anlayamıyorum bitkilerim mayıs 26 da topraktan kafalarını cıkardılar.  yani 9 günlükler[/font]
[font=Arial, sans-serif]suana kadar yaptıgım iki yalnış var.[/font]
[font=Arial, sans-serif] nem olayı sıcaklıkla karman corman oldu düşük nemde büyüdüler kapaklı plastiklerden almadıgıma bin pişman oldum. [/font]
[font=Arial, sans-serif]iki kez ise vodojuice ve 3 damla süpervit li sudan verdim bir kez ise onlara ilaven monster grow ve cok az root bastic ekleyip bugün verdim bitkiler değişik gibi yardımcı olursanız sevinirim[/font]
[font=Arial, sans-serif]bazıları assagıya bakıyor bazıları yukarıya.  yapraklarda sertleşme var bazılarında[/font]
[font=Arial, sans-serif]1800 watt 9*200 full spektrum led var önce assagıdaydı sonra yukselttim [/font]
[font=Arial, sans-serif]su sadece kurudukça verdim [/font]
[font=Arial, sans-serif]fan sürekli içerden hava cekiyor kapı acık ayrıca aspiratör devamlı calısıyor[/font]

[font=Arial, sans-serif]https://imgur.com/gallery/mddJKR8[/font]
https://imgur.com/gallery/oIxksvm
https://imgur.com/gallery/F5pD7jx

Shadedmelee

Yeni üye
Kardeşim ışık kuvvetli gelmiş gibi ve sıcaklık çok yüksek. İlk başlarda okadar kuvvetli led lere pek gerek yok bildiğim kadarıyla. Yine de usta indoor cu arkadaşlar daha iyi bi bilgi verebilir.

Shadedmelee

Yeni üye
Suda bi sıkıntı olduğunu sanmam kardeşim. Bitkiler daha bebek fazla sıkıntıya gelmemeli. Diğer teknik detaylar ı araştır indoor kısmında muakkak sağlam bilgilere rastlarsın .

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Temiz hava girişini  göremedim.  Bitkilerin bulunduğu ortamı iyi havalandırman lazım. ayrıca nem olayınıda hallet %80 nem olması lazım nem oranın çok düşük. bide bitkiler 1-2 haftalık olana kadar beyaz 6000-6500K beyaz ışıkla beslersen daha iyi olur alıştıra alıştıra yükselticeksin ışığı birden fazla verirsen yakarsın strese girer bitki bunlar tecrübe
Suyun Ph sınada dikat et
Resimdenmidir bilmiyorum yaprakların rengi değişik geldi Işıksız bi ortamda resim çekip atarmısın Hafif sarı gibi yaprak resimleri ışıktanmı öyle çıkmış ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ********* ********** hahahaha hahahaha* ***** **** **** ******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha* ******* ***
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha** *********
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ******* ***
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ** ********
  • Houp53 Houp53:
    **** ********* ***** hahahaha **** ********* ********** ** ****** *******
    +1
  • U ucankarga:
    ***** ***** *** ** ****** **
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha***** **** *****
    +1
  • Narkotik Narkotik:
    ********* hahahaha ** *** ******* **** ****
  • Houp53 Houp53:
  • U ucankarga:
    ******** *** hahahaha***** **** *****
  • içiciadam içiciadam:
    * ******** ****** **** *** ******** ******** ******** ******* hahahaha** ****** ********** **** ********* ***** hahahaha **** ********* ********** ** ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ***** ********* *** ********* ** ********** ******* **** ****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** **** *** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** *** hahahaha** ****** ***** hahahaha** ********** ******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ******** ******* ** ***** **** ******** ****** **** ***** ******* ******** ********
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ****** ***** ******** ** ***** **
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ** **** hahahaha* *** **** **** * ******** ******* ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    *** ****** ********* ****** ***** ******* ********** ****** ******* ******** * hahahaha* **** ********* ********** hahahahahahahaha
    içiciadam içiciadam: *** ****** ********* ****** ***** ******* ********** ****** ******* ******** * hahahaha* ****...