ÜSTÜMDE 2 JOİNT YAKALATTIM

ehad07

Yeni üye
MERHABA DOSTLAR 2 GUN ÖNCE ÜSTÜMDE 2 ADET JOİNT YAKALATTIM KARAKOLDA İFADE ALDILAR SONRA BIRAKTILAR ÖNÜMDEKİ SÜREÇDE NE YAPACAKLAR BENİ NELER BEKLİYOR BÖYLE BİR DURUM YAŞAYAN VEYA BİLGİSİ OLAN BİRİSİ YAZABİLİR Mİ İLK DEFA YAKALANDIM VE BANA HİÇ BELGE VS VERMEDİLER

VendettaX

Ordinaryüs
Kan tahlil idarar bişi yok hicbisi olmaz kanka en fazla denetim yazarlar ama tahlil almamışlar aw

istr

Ordinaryüs
Memur beyler günündeyse ve kendilerini çalışkan hissediyorsa denetim menetim yiyebilirsin kanka, belki de uğraşmak bile istemezler ifaden yıllarca karakol dolaplarında yatar durur. Belli olmaz kanka ne olacağı.

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
MERHABA DOSTLAR 2 GUN ÖNCE ÜSTÜMDE 2 ADET JOİNT YAKALATTIM KARAKOLDA İFADE ALDILAR SONRA BIRAKTILAR ÖNÜMDEKİ SÜREÇDE NE YAPACAKLAR BENİ NELER BEKLİYOR BÖYLE BİR DURUM YAŞAYAN VEYA BİLGİSİ OLAN BİRİSİ YAZABİLİR Mİ İLK DEFA YAKALANDIM VE BANA HİÇ BELGE VS VERMEDİLER
Dostum kısa zaman sonra evine kağıt gelcek ve o kağıtla denetim idrar programı seminer vs vs saçma sapan şeyler uğraşcaksın. he merak etme cezaevine girmeyeceksin. denetime tam uyarsan mahkemeye bile çıkmadan. denetim serbestlik müdürlüğünde dosyanı kapatcaklar. Eğer uymazsan dava açılcak ve mahkemeye çıkacaksın. Çok nadir olmakla beraber polisler bazen tutanağı işleme koymuyorlar bir kaç arkadaşın başına gelmişti.

ehad07

Yeni üye
Çok teşekkür ederim beni aydınlattiniz içim rahatladı vallahi bu arada gerçekten duba muba yoktu nerden geldiğini şaşırdım tribe girdim

szrlkrsii

Müptezel
kağıt mağıt gelmeyecek kanka, eğer 2 3 kere daha yakalanırsan öyle gelir, 2 tane jointle denetime takmazlar idrar bile vermedim diyosun.

cvgaks

Yeni üye
ben iki kere farklı zamanlarda 1 dal bir kere de arabayla çevirmeden kaçtık döndüğümüzde yatırdılar bi 0.6 sigara bide 2 dal yakalattım gittik ifade verdik ama kendim verdim direkt çıkartıp ne işedim kelepçe bile takmadılar hiçbirşey olmadi elime kagit verdiler bidaha yakalatirsam denetim tarzı bisi yaziyodu ya ben iyi niyetli memurlara denk geldim ya da şanslıyım hala eve kağır mağıt bişi gelmedi

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
ben iki kere farklı zamanlarda 1 dal bir kere de arabayla çevirmeden kaçtık döndüğümüzde yatırdılar bi 0.6 sigara bide 2 dal yakalattım gittik ifade verdik ama kendim verdim direkt çıkartıp ne işedim kelepçe bile takmadılar hiçbirşey olmadi elime kagit verdiler bidaha yakalatirsam denetim tarzı bisi yaziyodu ya ben iyi niyetli memurlara denk geldim ya da şanslıyım hala eve kağır mağıt bişi gelmedi
3-5 ay sonra da gelebiliyor kağıt. ne zaman yakalattn. Senin 2. olmuş bide 2 dosyayı birleştirip yollarlar

ikametgahına kağıt gelecek ve uyuşturucu ile alakalı olduğu belli olacak şekilde yani ailen zarfı alırsa içini açmalarına gerek kalmayacak şuandan itibaren ikametgahını değiştirsen de kağıt gene aynı yere gelecek önceden yapman gerekiyordu dikkatli ol kardeş evdekilere

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
ama hocam ben biraz polislere temiz çocuk imaji çizmeye çalıştım pişmanmışm gibi polisler de çok üzerime gelmediler
dostum polisler zaten pek üzerine gelmezler altıüstü 2 joint yakalatmışsın. Polis seni bırakacak olsa karakola götürmeden anında sokakta bırakır. Bende en az 10 defa yakalandım. Çoğunda sokakta bıraktılar. Ama karakola götürdüklerinde muhakkak kağıt geldi eve. Bende senin gibi sevinmiştim 5 ay kağıt gelmeyince ama sonunda muhakkak geliyor. Hatta bi muhtarlığa gidip hakkında tebligat olup olmadığını sor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* hahahaha *** **** ***** ***** **** ***** ****** ******
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ********* hahahaha ****
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** * ***** ******* ******* ********* *** * ** ***** hahahaha ******* hahahaha*
  • m4a1kush m4a1kush:
  • m4a1kush m4a1kush:
    ******* ****** ***** ********* hahahaha ******
  • m4a1kush m4a1kush:
    **** **** ****** ***** **** *** ******* ** *** ****** ***** hahahaha**** ********* * **** ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** * * **** **** **** ****** ******* ***** ******* ** **** ***** ********** hahahaha******* ***** *** ******* ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • U umutsuzlar:
    hahahaha ****** ***** ****** ****** **** ****** ********** ******* ****** ** ** ********** ***** ****** ****** *** ********* *
  • m4a1kush m4a1kush:
    ****** *** ****** *** ** ***** ****** ***** ****** ****** *** *** ****** ******** ** *********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ******** *** ******* *** * ******* ***** ****** ****** ******* ****** ********* ** ****** ****** ***** ******* ********** hahahaha ****** ***** ****** ****** **** ****** ********** ******* ****** ** ** ********** ***** ****** ****** *** ********* *
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ********* ** ********* ** *** ** ***** ****** ***** ****** ****** *** *** ****** ******** ** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** hahahaha **** ****** ** ***** *********
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
    ***** ********** **** ********* ***** ********** ***** hahahaha* ****** hahahaha **** ****** ** ***** *********
  • m4a1kush m4a1kush:
    ****** ******* hahahaha** hahahaha***** ***** hahahaha* ******* **** ***** ***** ***** ********** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha* ****** ******* ****** ** *** *** **** hahahaha*** ****** ****** ****** hahahaha ******* ***** hahahaha* ******* ******** ***
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
    ****** ******* hahahaha*** ***** ********* **** hahahaha**** ********** hahahaha** ******* ***** *********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** hahahaha* ***** ***** hahahaha*** hahahaha ******* hahahaha ***** ****** hahahaha** ********** **** ***** *** ****** ********* *** ****** ******* hahahaha*** ***** ********* **** hahahaha**** ********** hahahaha** ******* ***** *********
    +1
  • m4a1kush m4a1kush:
    ******** ***** ******* ***** ********** ** *** ***** ********* hahahaha****** ********** ****** ** ********** *** ***** hahahaha* ***** ***** hahahaha*** hahahaha ******* hahahaha ***** ****** hahahaha** ********** **** ***** *** ****** ********* ***
  • m4a1kush m4a1kush:
    T Taha2580: **