Ürünlerin durumu nedir? ne yapmam gerekir?

Ossyken

Yeni üye
Arkadaşlar hiç bir bilgim yok yetiştirme konusunda, nisan ayından beri saksıdalar Diyarbakır'dan gelen bir tohumdu. hiç bir bakım ya da vitamin gibi şeyler kullanmadım. 1 tanesi evin içinde cam kenarında yetişiyor diğerleri açık alanda. ne yapmam gerekir şu aşamada? havalar soğuyunca sorun olur mu? yoksa kesip kurutmaya mı alayım?

Kanka yeni ciceklermisler 1 ayı var gibi ilk 2 fotonun şimdi keserken pic olur soğuk süreci yavaslatir bişi yapmaz buna 2 fhafta sonra guclncelle bakalım bida

Ossyken

Yeni üye
Kanka yeni ciceklermisler 1 ayı var gibi ilk 2 fotonun şimdi keserken pic olur soğuk süreci yavaslatir bişi yapmaz buna 2 fhafta sonra guclncelle bakalım bida
Çok teşekkür ederim. bunlardan 1 tanesi 1 ay önce kazaya kurban gitti kuruttum arkadaşlar beğendi. bakalım vaktimiz var ama soğukta sorun olmaz umarım.

Türkay

Yeni üye

Türkay

Yeni üye

Türkay

Yeni üye

VendettaX

Ordinaryüs
Gubre veriyosun gübre vermeyi bırakip bol boş sulama (flush) bunu yapmadan önce alttan bı iki ufak popcorn denilen somek dallarını kopar kurut iç tatmin ederse bu uygulamaya dön gübre verildiyse eğer sentetik 20 30 lt boş sulama 3 4 gün sonra kes as

VendettaX

Ordinaryüs
Bitkiler olmak üzere 1 ay felan sürmez 15 gün içinde kesilmesi gerek gibi tam olarak tahmin etmek zor mikroskop varsa tricom takip et yoksa pistillerin %50 60 i kadarı kırmızı kahverengine dönünce kesersin soğuk havalar çok problem olmaz 15 dereceye kadar kaldırıyorlar 12 derecelerde çok bitkim vardı soğukla baş ettiler

Türkay

Yeni üye
Gubre veriyosun gübre vermeyi bırakip bol boş sulama (flush) bunu yapmadan önce alttan bı iki ufak popcorn denilen somek dallarını kopar kurut iç tatmin ederse bu uygulamaya dön gübre verildiyse eğer sentetik 20 30 lt boş sulama 3 4 gün sonra kes as
Topmax kullanıyorum daha yeni kestim ama her gün sömeklerin büyüdüğünü farkediyorum biraz daha süresi var gibi şişiyorlar çünkü

Türkay

Yeni üye
Bitkiler olmak üzere 1 ay felan sürmez 15 gün içinde kesilmesi gerek gibi tam olarak tahmin etmek zor mikroskop varsa tricom takip et yoksa pistillerin %50 60 i kadarı kırmızı kahverengine dönünce kesersin soğuk havalar çok problem olmaz 15 dereceye kadar kaldırıyorlar 12 derecelerde çok bitkim vardı soğukla baş ettiler
Çiçekler evin İçinde soğukla işi yok sadece hala gelişimini görüyorum nekadar sürer merak ettim

VendettaX

Ordinaryüs
Çiçekte ortalama 8 10 hafta geçirir ona göre hesap et kanka ışık altındaki bitki ? Cam kenarindami

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bassman Bassman:
  • Bassman Bassman:
    **** **** hahahaha ******* hahahaha********* *** **********
  • P Piranaa:
  • P Piranaa:
    *** ***** ** hahahaha
  • Bassman Bassman:
  • Bassman Bassman:
  • P Piranaa:
  • P Piranaa:
    hahahahahahahaha
  • P Piranaa:
  • P Piranaa:
    ******** ******* hahahaha ***
  • P Piranaa:
    **** ** **** **
  • P Piranaa:
  • Bassman Bassman:
  • Bassman Bassman:
  • gorilladam gorilladam:
  • Bassman Bassman:
  • Bassman Bassman:
  • obeb obeb:
    ***** ****** *** ***** **** ***** ****** ******** *** ********** ******** ***
    **** ** **** **
  • Bassman Bassman:
    *** hahahaha* **** ********* ** ***** ***** ******* **** ****
  • obeb obeb:
  • obeb obeb:
  • gorilladam gorilladam:
    hahahahahahahaha
  • Bassman Bassman:
    ******* ******* hahahaha* *******
  • obeb obeb:
    * ****** ********** * ****** *** ******* hahahaha*
  • obeb obeb: