Ölmek üzereler

Tamam aldım ss notlara sağ ol
Son durumları bu pistil gördüm sanki özellikle arkada duran küçük bitkide vardı lst yaptım biraz da olmuş mu @TheGodfather47 @Pascal1907 @Kanka @Legend86

Son düzenleme:
Son durumları bu pistil gördüm sanki özellikle arkada duran küçük bitkide vardı lst yaptım biraz da olmuş mu @TheGodfather47 @Pascal1907 @Kanka @Legend86
?? @Hamzaali54 usta sen bakarmısın durumları nedir

Son düzenleme:

Legend86

Müptezel
Lst iyi gibi, ilk fotodaki dişilik belirtisi pistili, fakat sanırım blooma başlıyor gibi, geçen sorun gibi görünen durumları bloom başkangıcındaki belirtiler gibiydi

Legend86

Müptezel
Şuan böyleler 45 cm mesafeden 50 bin lüx fln veriyorum dimmer 80 açık iyi mi gidiyorum acaba
Artık azotu azaltarak fosfor, potasyum ağırlıklı gitmelisin bloom başlamış, bu gün den itibaren bir kaç gün ara ile bitkilerinin en üst tepeden aşağıdaki 2. Boğum dan büyük fan yapraklarını kes, bu gğn birini 2 gün sonra diğerini al, alt dal sürgünlerini lst yaparak kırmayacak şekilde iyice ger dışa doğru aç, artık o alt dallara ışık iyi gitmeli, dediğim şekilde kademeli git, kimileri direk en üst fanları bırakır diğer hepsini keser, ama senin bitki daha yeni ölümden döndü, tekrar strese girmesin, ağırdan git

Artık azotu azaltarak fosfor, potasyum ağırlıklı gitmelisin bloom başlamış, bu gün den itibaren bir kaç gün ara ile bitkilerinin en üst tepeden aşağıdaki 2. Boğum dan büyük fan yapraklarını kes, bu gğn birini 2 gün sonra diğerini al, alt dal sürgünlerini lst yaparak kırmayacak şekilde iyice ger dışa doğru aç, artık o alt dallara ışık iyi gitmeli, dediğim şekilde kademeli git, kimileri direk en üst fanları bırakır diğer hepsini keser, ama senin bitki daha yeni ölümden döndü, tekrar strese girmesin, ağırdan git
Tamam knka bakalım denicem bu gün düzgün yapabilecekmiyim bütün acemiliğimi bunlarda atıyorum neyse ki bana tohum çıktı çekilişten bidaki grow a rahat edicem

Legend86

Müptezel
Şimdilik bişey yok bakalım yarın sulama günü foti atarım duruma göre bilgilendirirsin knka
Boş sulamalı yaptım ışıklar kapalı halde nem 45 sıcaklık 25 fln son durumlar bu şuan 35 cm mesafe den 60 bin lüx veriyorum nasıl sence iyi mi böyle ışık ölçüsü değerleri gidişat fln knka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha ***** ****** ******** ******* ********* ********* *** hahahaha
    hahahaha ****** ***** ******* ***
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha* ******* **** ***** ****** ****** ****** ** *** ********* ****** ***** ********* ***** ******** **** ******** ***** ********** ****** ******* ** **** hahahaha ****** ** **** **** hahahaha**
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* *** *** ****** ****** ***** ********* ***** ******** ******* ******** **** *** ****** ** hahahaha* ***** ****** **** hahahaha* ******* **** ***** ****** ****** ****** ** *** ********* ****** ***** ********* ***** ******** **** ******** ***** ********** ****** ******* ** **** hahahaha ****** ** **** **** hahahaha**
    ******** hahahaha** *********
    ******* ** ******* ***** ****** ** * ***** ******** ** hahahaha** ********** ******* ***** ****** ****** ** **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha** ***** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** ********** hahahaha** *********
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ** **** hahahaha **** hahahaha ********** hahahaha** ********* ****** ******* ** ******* ***** ****** ** * ***** ******** ** hahahaha** ********** ******* ***** ****** ****** ** **********
  • Emmy Emmy:
    ********* * ******* hahahaha** ****
  • Emmy Emmy:
    *** ** hahahaha** ***** ******* ****** ***** *** **** ********* *** **** ** **** ***** ** *** ** ****** ***** *** ***
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha**** ***** ****
    Night owl Night owl: ****** hahahaha**** ***** ****