Ölüm tribi

Bar

Kıdemli Üye
Kanka alışman lazım uyku durumunu pek takma. Başlarda öyle olur ama sonra cigarayı bırakırsan düzelir. Ama cigarayı arada içersen eğer, uykuyu bozacak. Sen bu döngüyü, cigarayı bırakarap normal hale getireceksin. Yani senin psikolojinn bozuk olmasının nedeni esrar bunu unutma sakın. Senin psikolojin aslında normal ama cigara bir dönem sıkıntı yaratıyo, bırakınca tekrardan düzeliyosun
Doğru knk doktorla konuşmm lazım ilaçları da düzenlemek lazım doktor esrar içtiğimi biliyor zaten askerlik muayenesine gitmeden önceki gün içtim idrar verdim kesin çıkmıştır ne şıklıkla iciyosun demişti

Yani şu şekilde kanka bak bunu dikkate al bence. Esrar içip hep esrarla uyumak mı istiyosun? Yoksa bırakıp normal uyku çekmek mi istiyosun. Hem ayranım dökülmesin diyosan o biraz zor kanka. Uyku ilacı alırsın ama ilerde tolerans yapar bu sefer kafayı bile yersin yani

Ooo kanka sen hastalığının üzerine gidiyosun şu aanda haberin olsun. Pek bilgi sahibi değilim ama bu şekilde gitmemen daha iyi senin için :/

Bar

Kıdemli Üye
Yani şu şekilde kanka bak bunu dikkate al bence. Esrar içip hep esrarla uyumak mı istiyosun? Yoksa bırakıp normal uyku çekmek mi istiyosun. Hem ayranım dökülmesin diyosan o biraz zor kanka. Uyku ilacı alırsın ama ilerde tolerans yapar bu sefer kafayı bile yersin yani
Knka ben aslında esrarı çok önemsemiyorum icesim bile gelmiyor elimdekiler bitsin bırakıcam tekrar. Şu sıra sırf uykum yok diye içiyorum ama sadece gece

Elimdekiler bitsin kelimeleri pek inandırıcı gelmedi ama :D Kanka uyku sorunun dediğim gibi oluyo ama sen sabah uyumak zor diyosun. Ama bir kaç sefer bu durumu yaşayacakcasın sonrasında rayına oturacak kanka. Hem iş e gideceksin gün içerisinde yorulacaksın, en kötü spora falan başka kanka evde şınav çek yor kendini efor sarf et. Kalori yakarsan enerjin düşer uykun gelir.

Bar

Kıdemli Üye
Elimdekiler bitsin kelimeleri pek inandırıcı gelmedi ama :D Kanka uyku sorunun dediğim gibi oluyo ama sen sabah uyumak zor diyosun. Ama bir kaç sefer bu durumu yaşayacakcasın sonrasında rayına oturacak kanka. Hem iş e gideceksin gün içerisinde yorulacaksın, en kötü spora falan başka kanka evde şınav çek yor kendini efor sarf et. Kalori yakarsan enerjin düşer uykun gelir.
Knka ben torbacilarla ve icicilerle takilmiyorum takilsam alayında bonz var ben kimyasal sevmiyorum bı bitkim vardı ufak indica onu yaptım oda az kaldı bitiyo ben 1 sene 2 sene içmediğm oluyo bazen elimde olsa bile içesim gelmiyo artık çekerim yok knka 2 duman aliyorum 3 bardak su içiyorum yoruyor artık beni :)

Bar

Kıdemli Üye
Kanka bağlama caliyodum 1 haftadır çalmıyorum. İndica olduğunu bilmiyordum ama sipariş verme imkanım olsaydı amnesia alırdım. İndica yatırır derlerdi bendeki adamı hem öldürüyor hem yatırıyor. Ben kendirden bile indica çıkartan adamım :D eskiden sativa bulurdum içtiğim adamlar hep sağlam getirirdi Diyarbakır'ın sigarası dan iki duman al tamamdı 2 saat azraille dans :D şimdi kimyasal çıktı otsuz kaldık burda herkes kimyasal içiyor ağır abiler ot içer işine gidip gelir akşam içer en iyisi onlar. Bende çok şey kullandım bı tek ottan vazgeçemedim

hahaahh azraille dans ahsduasdjkdaslasd kanka valla önceden iyiydi dediğin gibi artık cok fıs. Sativadan şaşmayacan ya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha***
  • Sleepless Sleepless:
  • blackmambaa blackmambaa:
    *** ******* ******** ** ** **** ********* hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ********* **** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ********* ******* ******** ********* hahahaha* *****
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ******* hahahaha*** *** *******
    ***** ******* ***** *** **** *** *** **** *** ***** ****** ****** ******* ***** *** ******* *** ******* ***** ********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    **** ******** ******* ****** ******* **
    hahahaha ***** ******* hahahaha*** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • S sharkek:
    *** *** **** ***** **** ******* *** hahahaha*
  • S sharkek:
    hahahaha* *** ******* ** *******