Çorbacı Special Kush 2. Grow

dejavulife

Yeni üye
Selam kankalar, 2. Grow.

genetik bilmiyorum ama güzele benziyo umarım dişidir.

12. Gün

20. gün düzeldi sorunlarımız

Son düzenleme:

a-420

Müptezel
Selam kankalar, 2. Grow.

12. haftada

Yorumlarınızı bekliyorum
slm aynen kanka goruntu guzel fan yapragı harıc one ne oldu oyle . Dişimi erkekmı sorusu 25 ila 45. gunlerınde belli olacak Takıp teyım bugunlerde konuyu guncellersen bırlıkte bakarız.

ewening

Üye
Selam kankalar, 2. Grow.

12. haftada

Yorumlarınızı bekliyorum
dişi gibi görünüyor fakat bitkinde fazla sulama fazla gubre veriyorsun yaprakların durumu hiç iyi değil uzman arkadaşlar daha detaylı aydınlatır simdi

A

ALTINPİPO

Guest
bıtkınde kalsıyum ekseklığı baslamıs cal mag dan 500ml su 0.5 1mlden az 0.5 koy ver 2 sulama

dejavulife

Yeni üye
slm aynen kanka goruntu guzel fan yapragı harıc one ne oldu oyle . Dişimi erkekmı sorusu 25 ila 45. gunlerınde belli olacak Takıp teyım bugunlerde konuyu guncellersen bırlıkte bakarız.

tamamdır bakalım beraber devam ederim buradan

dişi gibi görünüyor fakat bitkinde fazla sulama fazla gubre veriyorsun yaprakların durumu hiç iyi değil uzman arkadaşlar daha detaylı aydınlatır simdi

suyu fazla verdiğimi farkettim azaltmaya başladım ama vermeyi kesmedim acelemiz yok diye

bıtkınde kalsıyum ekseklığı baslamıs cal mag dan 500ml su 0.5 1mlden az 0.5 koy ver 2 sulama
Tohumsuz yardımcı oldu başka başlıkta

birde sanki auto gibi geldi yapraklar indica gibi geldi ama onuda görürüz yakında

S

silas

Guest
rahat bırak bitkiyi daha topping atma büyüsün potansiyeli var patlayacak gibi duruyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • P Piranaa:
    P Piranaa: ***** *******