Çorbacı Piyasaları

CheGuevaraTR

Müptezel
Kankalar selam, dumanınız bol olsun öncelikle bu konuyu ne kadar düdüklendiğimiz ve kendi growumuza bağlı kalmamız açısından farkındalık yaratmak adına oluşturdum maksat muhabbet.. Hepimiz fiyatlardan ve trafik işlerinden sıkılıp grow maceramıza başlıyoruz... Nitekim benim de öyle oldu henüz ilk growum fakat beklerken arada bu kopiller ile muhatap olmak zorunda kalıyorum.. Hele bi sigara yapıp kabini yaprakların dalgalanmasını izlemek bana ayrı bir keyif veriyor garip bi şekilde.. :D

Yaşadığım şehri bahsetmeyeceğim Burada haze ayarında genetik sigara satan bir abimiz var ve acımasız bir şekilde 1 gr için 300 ₺ gibi rakamlar çekiyor gel gelelim sigarası başarılı decarb edip kek bile yaptım mis gibi de oldu miktar olarak tatmin etmese de, kafa olarak 10/7.5

Birde roman kopiller var nadiren tercih etsem de, miktar olarak 1 gr 200 gibi geliyor fakat kafa sanki böyle raid sıkılmış gibi mesela onu hayatta yemem :D

Evet dumana gönül vermiş dostlarım sizin oralarda piyasalar ve kafalar ne durumda
Not : kesinlikle kimyasal madde konusu değildir!

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Yararlı konu. Ayrıca kötü komşu ev sahibi yapar gibi bişey bu.
Keşke elimizden gelse, bunlara değil bu uçuk rakamları kazandırmak,bedava verseler dahi alınmamasını sağlayabilsek.

Azer

Üye
Çingene mahallesinden aldığım cigara 250 liraya 1 avuç sömek sömek ilaçı sigara veriyordu kovada 1 kapak alan yamuluyordu geçenlerde gramı 200e hakiki mari diye aldık kafası fıs çıktı burda macun alıyoruz 1 parmak boyutunda macun 350-400 tl civarında sigarayı kırıp katınca baya çıkıyor

Cashh

Doktor
Ben 200 dediklerinde dedim ne yaptın son tahlilde yine orj li 150 ye çözüyordum ama yiter dedim onun alması getirmesi stresi bitmiyordu üstelik pahalı şimdi 300 ne ya yuh hayatta almam. Neyseki sigaram artık kendi sanat ederim

maria

Üye
valla hacı abi bizim burda 200 e 4 5 g alıyorum adaleti öyle normalde 5 6 dır da bakma ekonomii onlarıda etkiledi

maria

Üye
Kanka neresi orası bizde alalım :))
hacı bakıyorum başka şehirdeki piyasalara istanbul vs şehirlerde akıl mantık işi değil okadar paraları bana verseler demek töbe haşa taparlar :D konum veremem kanka malesef bilmiyorum forum dışı konuşabiliyormuyuz yasak değilse dc ts felan konuşabiliriz

varmibisey

Kıdemli Üye
hacı bakıyorum başka şehirdeki piyasalara istanbul vs şehirlerde akıl mantık işi değil okadar paraları bana verseler demek töbe haşa taparlar :D konum veremem kanka malesef bilmiyorum forum dışı konuşabiliyormuyuz yasak değilse dc ts felan konuşabiliriz
Hahahhahah kanka benimde İstanbula yakin senin taraflar da doğudur diye düşünüyorum

ELON KUSH

Kıdemli Üye
marinin gramı 300 oldu mu vay dıdısını. 50e en kral sıgarayı alıyorduk şimdi 50liraya lavuklar boş fitil poşeti vermez

meqquın

Yeni üye
Risk arttıkça fiyat değişiyor. Mahalleye kadar gidersen 80 -100 geçerli bi sig. ama yakınıa istiyorsam 250 300 Birde bu ara duydugma göre piyasada ulaşmak zorlaşmış kış döneminden dolayı.Yakında fiyatlar artış yapar. Gr fiyatlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** *** ****** hahahaha** *** ******* hahahaha* **** ***** ******* ***** ** ***** *****
  • G gardastohumlazim:
    hahahaha* ****** ****** ***** ** ******** ******* *** ********** ***** ** **
  • G gardastohumlazim:
  • funny1joint funny1joint:
    hahahahahahahaha
    +1
  • W WindySideTR:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha* ******** ********** ******* ******** ******* *** ***** ***** ********* hahahaha** ***** ******* hahahaha ***** ******* ***** **** ******* ***** hahahaha hahahaha* ******* ****** ********* ***** hahahaha
    hahahahahahahaha
  • W WindySideTR:
    ******* ******** ***** ********* hahahaha*
    ***** ***** *** ****** ***** ** ********** *** ****** hahahaha** ****** ****** ******* ** hahahaha* ****** ****** ***** ** ******** ******* *** ********** ***** ** **
  • O OptimisticPrime:
    ****** **** ****** ******* ****** *** **** **** ****** ********* ******** hahahaha* ****** ***** ***** *** ** ******** ********** **** ******* ********** **** ** ****** ***** *** ***** ******** ****** ******
    ***** ****** ********* *** hahahaha* *** ********* hahahaha*****
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ******** ****** hahahahahahahaha*****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ********* ****** ***** **** hahahaha*** ****** ********* *** hahahaha* *** ********* hahahaha*****
    ***** ********* ******** ****** ***** hahahaha ** ****** ***** **** ********* ****** ***** **** *********
    ** hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha *******
    hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
  • G gardastohumlazim:
    ********* **** hahahaha ****** ******
  • G gardastohumlazim:
    ** hahahaha ******** hahahaha* ** ********* ** ****** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ******* **** ***** ***** **
    ***** ***** * ** ***** hahahaha hahahaha ****** * ***** ** ***** ***** hahahaha* ***** ********** **** ***** ********* **** ****
    TabldotLife TabldotLife: ***** ***** * ** ***** hahahaha hahahaha ****** * ***** ** ***** ***** hahahaha* *****...