Çok yoruyor

asukacs

Üye
Reizler cigaradan içiyorum 2-3 saat sonra felaket bir yorgunluk çöküyor, uyuyorum 1 gün sonra anca geçiyor yorgunluğu neden

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Fazla içmekten kaynaklanıyor olmasın. Hasat tan sonra benimde aynı oluyor çünkü. Ben acı Türk kahvesi ile destekliyorum anca kendime geliyorum. Bu arada sigaradan sonra fazla yemek yiyorsan yattığın yerde terleme yapıyorsa doktora git şekerde problem olabilir. Geçmiş olsun. Dostum. Sağlıcakla kal.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam mançize düşüyorsan aşırı o da yapabilir. Dün akşam kapağımı aldım yemeğimi yedim gayet neşeli ve enerjiktim sonra çocukları dondurma yemeğe çıkardım az bi yürüyüş peşine ağzım durmadı tabiki sokak tostu market alışverişi eve gelince tatlı çikolata derken 9.30 da uyuyup kaldım. 2 seçenek var hibrit sigara açılış sativa kapanış indica olarak yapıyor. Yada şeker toleransı muhabbetine diyabet riskimiz bulunmakta.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ********* ***** **
  • T Turco:
    **** ********** ****** * **** ********** ** *** ****** *** **** ****** ******* ********* ***** ********** ** **** ****** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha** ******** hahahaha*** **** ********* ***** ***** ** *** hahahaha** *****
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    *** ** ********** *** ******* ****** ***** ********** ***** **** ***** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
    Houp53 Houp53: ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha ****...