ÇOK ACİL KAFAYI YİYCEM

Vedoo

Kıdemli Üye
Abicim köpek kiminse ona komşular laf etsin seninle ne alakası var ki.? yukarı bakar aşa bakar köpek bu havlar sahibine laf etsinler senle alakası yok ki köpeğin. Hem şikayet köpek için olur senin bitki için olmaz senle alakası ne ki alt balkondaki köpeğin.?

melo12

Yeni üye
Abicim köpek kiminse ona komşular laf etsin seninle ne alakası var ki.? yukarı bakar aşa bakar köpek bu havlar sahibine laf etsinler senle alakası yok ki köpeğin. Hem şikayet köpek için olur senin bitki için olmaz senle alakası ne ki alt balkondaki köpeğin.?
abi bilmiyorum işte köpek bu kokuya müptezeldir tribe giriyor işte insan ister istemez karşılaşmadığım bi durum sonuçta

Vedoo

Kıdemli Üye
Ya yok m.. itini boşver kokuyla alakası yok biri bişi derse sana demez sahibine desinler köpeği balkona koyarsan bu soğukda hayvan havlar tabi üşür alışkın değildir küçük fini köpekleti çok çokarlar susmaz amına soktuklarım sabahaaa kadar çokarlar havlarlar. hepsi zaten havaya bakarak havlıyor onları işi velvele yapmak her köpek uyur o köpek uyumaz havlar. Onlar öyleler.

TrayGamor

Yeni üye
Bro komşunun köpeği havlıyorsa sen niye dert ediyorsun? Bırak onlar düşünsün. Köpek dile gelip " ey sahip ben yukarıda Grand Daddy Purple kokusu alıyorum" demedikçe senlik bi olay yok. He bide köpek sırf bu işler için eğitilmediyse. :D

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Abi köpek emekli narkoysa sıkıntı yoksa salla gitsin bşr an önce kabin ve karbon olayını çöz.

Elmertco

Yeni üye
Bence köpeği bi besle ondan sonra senlik bi durum varsa sana alışır havlamaz bi daha zaten. Ama tavukla falan besleme

Marazzssc

Müptezel
Yav kardesim sen neden bitkiyi sökcen asagi in geceleri kopeginiz yuzundej uyuyamiyorum de onlar kopegin yerini degistirsin :D

melo12

Yeni üye
köpek möpek kalmadı arkadaşlar üstteki ve yandaki komşu şikayet etti çok şükür polis molis dahil olmadan dün gece götürdüler fifi yi :)

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
:D:D herkesi tribe soktun be kanka. böyle olaylar çok olur esrar muhabbetinde :) trip demişkende bi gün balkonda yakmışım esrarımı ne güzel içiyorum,öyle normal bir polis arabası geçiyodu ne yapacağımı şaşırdım boşa tribe girildiği oluyor yani :)

İzyy

Üye
Geçen başıma geldi aynısı o hissi iyi biliyorum Bahçeli evde oturuyorum komşu köpek almış yaşlı bi kurt köpeği k9 düşük bel falan çiçeklerde çiçekte köpekle aramızda 150 metre var köpek geldi susmuyor durmadan sabaha kadar bizim bahçeye bakıp bakıp havlıyor 3 güne alıştı sustu bende hasat ettim ama halen tripteyim it geldi geleli zincir de çözerse sanki bizim eve fırlayıp gelecek ok gibi ama gelirse önlemim var tavuklara saldırıyor du diyip vuracam elimde tüfek bekliyom halen hele bi çözsünler görürüz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
    ****** ****** ** hahahaha******
  • E ErdemRS6:
  • İstanbul İstanbul:
    * ****** *** *** ****** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ********* *** hahahahahahahaha ** ****** ** ** ****** hahahaha
    +1
  • E ErdemRS6:
    * ****** *** *** ****** hahahaha ******* ** *****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** hahahaha**** ***** ******* ***** hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • E ErdemRS6:
    ***** hahahaha**** ***** ******* ***** hahahahahahahaha ***** ****** *****
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • E ErdemRS6:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
    +1
  • E ErdemRS6:
    +5
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** hahahaha**** ***** ******* ***** hahahahahahahaha
    ****** ******** ****** *** **** ****** *** hahahaha
    hahahaha** * *** ******* ***** hahahaha****
    **** hahahaha**** hahahaha* *****
    **** *** ********* ***** ***** ****** hahahaha**** ** ***** hahahaha****** *** hahahaha** ***
    ****** hahahaha** ******** ********* ***** ****** ******** *****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** hahahaha ******* ***** ** ****** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ***** hahahaha ******* ***** ** ****** **