ÇOK ACİL KAFAYI YİYCEM

melo12

Yeni üye
aşşağıda bir köpek var nadiren eve alırlar fifi köpek normalde havlamazdı şu an susmuyor tam da benim odanın altında hayvan beni tilt etti tribe soktu sizce sıkıntı bi durum var mı ortada

HAYIR KOMPLE TÜM ALET EDEVATI ÇÖPE ATICAM AZ KALDI AŞIRI SİNİRLİYİM LÜTFEN BİLEN BİRİSİ YEŞİLLENDİRSİN (KARBON FİLTRE YOK KOKU AZ DA OLSA VAR BU AY ALICAKTIM KARBON FİLTRE VE KABİN ŞU AN 1. AYINI DOLDURDU BİTKİM)

melo12

Yeni üye
Kanka tribe girmekte haklısın kabini başka bi odaya al istersen biraz uzaklaştır yani
reisim kabin falan yok 2 kök dedim daha 1. ayları diye maddi sıkıntıdan dolayı bu ay alıcaktım kabinle karbon filitreyi dışarda duruyorlar her gece 3-5 arası camı açar iyice bi havalandırırım odayı okadar ama bu köpek beni benden aldı sence sorun çıkar mı 2 kök atiyimmi çöpe 2 saat oldu susmadı hav hav uuu aşşada

SentetikZenci

Müptezel
reisim kabin falan yok 2 kök dedim daha 1. ayları diye maddi sıkıntıdan dolayı bu ay alıcaktım kabinle karbon filitreyi dışarda duruyorlar her gece 3-5 arası camı açar iyice bi havalandırırım odayı okadar ama bu köpek beni benden aldı sence sorun çıkar mı 2 kök atiyimmi çöpe 2 saat oldu susmadı hav hav uuu aşşada
Atma çöpe sakın okadar emek vermişsin. Bitkilerin yerini değiştirmen gerek köpekten uzaklaştır.

Vedoo

Kıdemli Üye
köpek müptezel mi ne? Ev sahibine söyle Alsın o köpeği oradan uyuyamıyorum de

melo12

Yeni üye
köpek müptezel mi ne? Ev sahibine söyle Alsın o köpeği oradan uyuyamıyorum de
reis şimdi şöyle ben arada bateri çalıyorum evde elektronik bateri ev sahibi de biliyor aramız çok iyi olduğu için gidip birbirimizi şikayet etme durumu olamaz sorun zaten köpeği de tanıyorum seviyorumdum küçüklüğünde falan hayatta havlamazdı normal bişey değil ama kendini parçalıyor korkum şu şimdi başkası gelip şikayet edicek dava bana patlicak yoksa ben rahatsız olmam sabaha kadar havlasın alt kattaki ev sahibinin de aklından geçmez yani bu işi yapıyorum diye zaten 2 3 güne alışır susar ama apartmanda oğrospu cocugu çok üstten yandan vurmaya başladılar tak tak birazdan aşşağı inerler sonra da polise haber verirler RAMAK KALDI ATICAM KÖKLERİ

melo12

Yeni üye
İKİ UCU BOKLU DEĞNEK KÖPEK HER HAVLADIĞINDA ULUDUĞUNDA BANA BİŞEY BATIYOR KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM SON 1 SAAT SUSMAZ UYUMAZ VEYA EVDEN ÇIKARMAZLARSA KÖPEĞİ ATICAM BU İŞ APARTMAN DAİRESİNDE YAPILCAK İŞ DEĞİL HERŞEYİ HALLET 2 3 AY FORUMU SİL SÜPÜR OĞROSPU EVLADI BİR KÖPEK GELSİN ANASINI SİKSİN TÜM ZEVKİNİN AĞLİCAM SİNİRDEN

Resk10

Üye
Köpek ne alaka kanka onu anlamadım ust katta havlamasindan sanane kapını kapat polis ust kata gelir sana degil

Ak420

Üye
Eve alışkın olmadığı için havliyor bence,komşunda başke biryere misafirliğe gitmiştir,ota boka havlar o

husyn

Doktor
aşşağıda bir köpek var nadiren eve alırlar fifi köpek normalde havlamazdı şu an susmuyor tam da benim odanın altında hayvan beni tilt etti tribe soktu sizce sıkıntı bi durum var mı ortada

HAYIR KOMPLE TÜM ALET EDEVATI ÇÖPE ATICAM AZ KALDI AŞIRI SİNİRLİYİM LÜTFEN BİLEN BİRİSİ YEŞİLLENDİRSİN (KARBON FİLTRE YOK KOKU AZ DA OLSA VAR BU AY ALICAKTIM KARBON FİLTRE VE KABİN ŞU AN 1. AYINI DOLDURDU BİTKİM)
dostum köpeği eve al merakını gidersin sonra susar

SuperKafa

Kıdemli Üye
Aynen kanka sevecem bahanesiyle köpeği eve al o kızları bi görsün yanında dur koklasın etsin sen uyar ama sakın bişe yapma flan diye seni tanıyorsa köpek zaten senşn komutunu dşnlicektir sonra daha da havlamaz köpekler çok zekidir o kızların kokusunu aldıysa ya msraktan çıldırıyodur yada bi müptezelin elinde büyümüştür ondan havlıyodur büyüten kişi müptezelse de havlar

melo12

Yeni üye
Aynen kanka sevecem bahanesiyle köpeği eve al o kızları bi görsün yanında dur koklasın etsin sen uyar ama sakın bişe yapma flan diye seni tanıyorsa köpek zaten senşn komutunu dşnlicektir sonra daha da havlamaz köpekler çok zekidir o kızların kokusunu aldıysa ya msraktan çıldırıyodur yada bi müptezelin elinde büyümüştür ondan havlıyodur büyüten kişi müptezelse de havlar
AKLIMDAN GEÇENLER ŞU AN YAZILI HALİ !!

Ak420

Üye
1.ayda çiçeğin kokmaz koku varmı hem o.kopek narkotik iti poyraz değil bunuda unutma,köpekler genelde yeri değişince her bir şeye havlar hele ki fino tarzı kedi gorur havlar ses duyar havlar,polis gelse o kader beklemez,hem polis camdan gelmez sanki evinde 100 kök yok ya gelse ne olacak,polis direk gelir cat kapıköpek felan dinlemez merak etme o itin çenesi düşük bence yarın hiçbirşey olmayacak ve sen geleceksin birşey olmadi diye net icini ferah tut

melo12

Yeni üye
1.ayda çiçeğin kokmaz koku varmı hem o.kopek narkotik iti poyraz değil bunuda unutma,köpekler genelde yeri değişince her bir şeye havlar hele ki fino tarzı kedi gorur havlar ses duyar havlar,polis gelse o kader beklemez,hem polis camdan gelmez sanki evinde 100 kök yok ya gelse ne olacak,polis direk gelir cat kapıköpek felan dinlemez merak etme o itin çenesi düşük bence yarın hiçbirşey olmayacak ve sen geleceksin birşey olmadi diye net icini ferah tut
DOSTUM AĞZINI ÖPMEK İSTİYORUM UMARUM Bİ GÜN Bİ YERLERDE HERŞEYDEN HABERSİZ DENK GELİRİZ İÇİM RAHATLADI BİRAZ OLSUN

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********